20 Temmuz 2015 Pazartesi

Perde Sepeti ŞikayetGeçen sene zebra perdelerimin bir kısmını perde sepeti.com da almıştım. 1 defa ölçü uygun gelmediği için ürünü iade etmiştim ve iade ücretini ödemişlerdi, buna güvenerek yine yeni yapılan oldukça geniş perdesiz bir odama perdesepeti.com dan zebra perde aldım. almaz olaydım.. Evimin yanında yüzlerce perdeci var, neden internetten alıyorum ki? Daha önce ölçüsü uymayan perdeyi iade almalarına rağmen şimdi ölçü uymadığı için iade gönderdiğim perdeyi kabul etmediklerini söylediler,  iade etmeyeyim ürünün fazla olan ölçüsünü kesin diyorum perdenin yarısı kadar düzeltme ücreti istiyorlar.. üstelik çok acayip konuşan bir müşteri temsilcileri var, 'daha önce iade almıştınız' diyorum, ' sizin hatanız bizim değil' diyor. 'ölçüyü daraltın' diyorum, '55 tl düzeltme 15-20 tl kargo ödersiniz ' diyor.

Bir de ölçüyü yazarken '3 cm fazla alın, perdenin çekme payını da hesaplayın' diye uyarı çıkarıyorlar ona uygun aldım, o yüzden yanıldım..

Geçen sene  aldığım 1 perdemin boncukları kırık gelmişti, o zaman yazmama rağmen yanıt vermediler, kusura bakmayın bile demediler, kargosunu da teslimat adresi olarak verdiğim evime değil fatura adresime göndermişlerdi, sonra evime yollayacaklarını söyleyip beni oyaladılar ve  2 saat yol gidip perdeyi almıştım, böyle garip bir firma  perde sepeti.
Bunlar da kul hakkı olsun..

 
Şimdi arama motorlarından yorum araştırırken bu yazıyı okuyacağınızı bilerek yazmak istedim,  perde sepeti.com iade almıyor, olur da bu siteden perde alırsanız ve ölçüde minik bir hata yaparsanız iade almazlar ve elinizde kalır, SAKIN ALMAYIN. Hem internetten ürün alacaksınız, ölçüyü kendiniz alıp perdeyi kendiniz takacaksınız sonra uymazsa iade almayacaklar, oldukça  saçma..


Onun yerine evinize yakın olan perdecilerden gidip alın, ölçüyü gelip kendileri alıyor, kendileri takıyor, sizi hiç uğraştırmıyorlar.. Fiyat olarak da hiç bir farkı yok.Perde Sepeti Şikayet, Perde Sepeti Alışveriş Yorumları, Perde Sepeti, İnternetten Alışveriş, İnternetten Perde Alımı, İnternetten Perde, Perde Sepeti.com, Perde Sepetinden Alışveriş Yapanlar, Perde Sepetinden Alışveriş Yapanların Yorumları4 yorum:

hülya çetin dedi ki...

alışveriş yapanların yorumunu araştırırken buldum sizi,yeni evleniyoruz ve evimizin bütün perdelerini bu siteden alacaktık yorumunuz çok iyi oldu bütün perdeleri alıp ölçüyü kaçırsaydık iade almasalar deli olurduk yorumunuz için çok çok teşekkürler dediğiniz gibi perdeciden gidip alacağız

Adsız dedi ki...

TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE ŞİKAYETTE BULUNUN NETTEN SATIŞI YAPILAN HER ÜRÜNÜN KİŞİYE ÖZEL ÜRETİM BİLE OLSA İADESİ VARDIR KANUNİ HAKKINIZ.

Bloggnur dedi ki...

Ah perde sepeti asla bu siteden perde almayin siparis ettigim ürün boya famlamos halde geldi hemen aradim gonderin sorunu halledicez dediler perdeyi ginderdim asla onlarda boyle bir durum olmazmis ben boya yapmisim perdeyi cok kaba konusuyorlar birde insanla uoc yardimci olmadilar perdesiz kaldigima mi yanayim oaramin bosa gittigine mi

Bloggnur dedi ki...

Asla perde sepetinden alisveris yapmayin bana boyalı perde gönderdiler ve kabul etmediler iadeyi ben boya yapmisim onlarda asla boya olamamış bide bana yalanci dediler

muhasebe programları - indir - ilan ver