12 Mayıs 2015 Salı

Kim Milyoner Olmak İster Mülakatı Ve İstanbul TuruBugün, daha bir kaç gün önce çağırıldığım, atv'de yayınlanan, Selçuk Yöntem'in sunduğu 'kim milyoner olmak ister?' yarışması mülakatına katılmak için sabah erkenden kalkıp, Antalya'dan İstanbul' a eşimle beraber günü birlik bir tur yaptık. :)

 Mülakat ayrıntılılarını, yarın daha detaylı olarak bloga yazacağım. Ama sizleri merakta bırakmamak için kısaca bir kaç cümle ile de anlatmak istiyorum..

Mülakat olarak ifade edilen kısa bir sohbet görüşmesi. Küçük bir odada mülakata girecek katılımcılar ile bekledikten sonra görüşmenin yapılacağı odaya alınıyorsunuz, benim konuştuğum beyefendi çok pozitif, türkçeyi çok güzel kullanan,  güleryüzlü birisiydi

Ben de her daim suratımdan eksik olmayan gülen ifade (adımı betimleyen)  ile kendimi, yaptıklarımı, son zamanlarda başıma gelen ilginç olayları yani hayatımı kısaca anlattım.

....Mülakat, kısa sürdüğü için Atv stüdyolarından çıkınca taksime gittik ve The Marmara'da hızlı ve minik bir keyif yapıp, anılarımızı hafızamızın sonsuz albümüne ekledikten sonra fotoğraflayarak, nefes alabildiğimiz bu güzel gün için şükrederek yola koyulduk.

Her ne kadar Antalya gibi sakin cennet olan bir yerden sonra İstanbul trafiğinde 2 saatte havaalanına ulaşmak büyük zaman kaybı olsa da geçirdiğimiz tatlı yorgunluk bırakan gün bizi mutlu etti, anılar yelpazemize güzel kareler yerleşti.

1 yorum:

Unknown dedi ki...

Çağırdılar mı peki Neşe seni TV'de görmek güzel olurdu :)

muhasebe programları - indir - ilan ver