14 Mayıs 2015 Perşembe

Antalyada Balık Yenilecek Yerler - Balıkçım Hasan Antalya

Öncelikle belirtmeliyim ki Türkiye'de restorant sektörünü yakından inceleyecek olursak hijyen konusunda oldukça geri kaldığımızı düşünüyorum. 


Balıkçım Hasan, Antalya Konyaaltı bölgesinde, deniz ürünlerini yiyebileceğiniz güzel ve ekonomik bir yer. Burayı tanımam Konyaaltında görev yapan polis memurları sayesinde oldu. Balık yemek için tavsiye alırken bize aynı sırada biraz daha ucuz bir yeri tarif etmişlerdi, ama isim karışıklığı oluşunca Balıkçım Hasan'ı keşfettik.

Balık yemek için, ne yazık ki Antalya'da alkolsüz bir mekan bulmanın zor olduğunu da belirtmek istiyorum.

Bu arada herhangi bir şey aradığınızda ilk önce devriye gezen polislere sorun. :)

Midye dolma sonrası benim favorim yağda kızarmış çipura, üzerine bir miktar da tereyağı sürülünce çok lezzetli oluyor. 


Midye dolmanın tadı da oldukça güzeldi, yalnız Akdeniz'de yapılan midye dolma ile Doğunun midye dolması birbirinden oldukça farklı baharat karışımlarına sahip.


Balıkcım Hasan'ın Gavurdağı ve mevsim salatalarını tavsiye edebilirim.Yemek mekanları tanıtım davetiyeleriniz için nesetuanacom@gmail.com'dan bana ulaşabilirsiniz.


Antalyada Balık Yenilecek Yerler - Balıkçım Hasan Antalya, Balıkçım Hasan Antalya, Balıkçım Hasan Antalya Konyaaltı, Balıkçım Hasan Antalya, Antalya Balık Yerleri, Antalya Balık Yenecek Yerler, Antalya Balık Yemek, Antalyada Balık Yenilecek Yerler, Antalyada Midye Dolma Nerede Yenir?, Antalyada Midye Nerede Yenir?, Antalyada Balık Restaurantları

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver