14 Nisan 2015 Salı

Hafta Sonu Ne Yaptım?; Lara Horse Club

Gezmeyi, keşfetmeyi ve araştırmayı çok seven Neşe, geçtiğimiz hafta sonu için Şehir Fırsatından Lara Horse Clup' den 2 kişilik kupon aldı.

Pazar günü bu şirin kulübe giderek pazar günümüzü değerlendirdik.

Yaptığımız güzel serpme kahvaltının ardından atların yanına koştuk.Etkinlik gününe denk geldiğimiz için at binişimizi yapamadık maalesef, ona üzüldüm.

Evcilleşmiş atlar, insanları görünce çocuk gibi sırnaşıyorlardı, hayvan fobim olduğu için ben yaklaşırken biraz çekimser davrandım, biraz da iri oldukları için başta ürküyorsunuz ama o kadar sevecenler ki herşeyi unutmanızı sağlıyorlar, bir çok insandan bile daha sıcak ve zararsız olduklarını söyleyebilirim. :)


Uzaktan bakmalardan sonra yavaş yavaş atlara yaklaşabildim, önce en yılışık olan ata yaklaştım. :)
Ve havuç yedirmece, avuç içinizi yalayan koca bir dudak! 

Normal şartlarda kedi ya da köpek eline dokunmuşsa bir kaç defa elini yıkayan, bundan rahatsız olan Neşe,  koca dudakları ile avucunu yalayan at olunca iğrenmelik bir tepki vermedi, kendime şaşırdım! :)


 Havuç yedirme sonrası bakışına bakın lütfen; :)


Atları  sevdikten sonra uzaklaşmaya başladığınızda kapıya ayağını vurmaya başlıyorlar, tek istedikleri SEVGİ. 


Bir de bu süslü fıstığı görmenizi istiyorum. :)


Bu da minik bir midilli ve hamile. :)
saçları benimki gibiydi kendime yakın hissettim onu. :)

TEŞEKKÜR NOTLARI;


Fotoğraftaki müthiş pozitif enerji saçan uysal adam, Antalya Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal. O da etkinliklere gelen bir atsever, kendisini görünce beraber fotoğraf çektirmek istedik ve bizi kırmadı.

 Ümit Uysal, oldukça başarılı bir belediye başkanı, Muratpaşa ilçesine dahil olan yerlerde yaşayan herkesten aynı cümleyi duyacağınızı düşünüyorum, ilk sohbetinizde bile ne kadar düzgün bir insan olduğunu görebiliyorsunuz.

İnsan dinlemeyi seven, sorunları çözmeye odaklı çalışan, sürekli halk ile iç içe olan, arı gibi çalışan bir belediye başkanı, hemen hemen her etkinlikte karşılaşabileceğiniz, her gün bir mahalle gezip  halkın sorunlarını dinleyen halk ile beraber yaşayan harika bir belediye başkanı.


Atlara dokunup, havuç yedirebilme cesaretini bana 5 dakikada kazandırdığı için,  Lara Horse Club'da çalışan adını öğrenemediğim :( bu beye bize zaman ayırıp ilgilendiği için çok teşekkür ederim, çok kibar ve sıcak bir insandı, özellikle fotoğrafını çekip burada yazmak istedim.Bu güleryüzlü, sarışın güzen bayan Sema hanım, güleryüzlü yakışıklı beyefendi ise eşi, kendileri Lara Horse Clubün işletmenleri. Çok sevimli bir çiftler ve daima yüzleri gülüyor. Kendileri ile yeni tanıştık ve hemen bloguma fotoğraflarını eklemek için beraber fotoğraf çektirdim. :) Yüzü gülen insanlara ihtiyacımız var..


 Antalya'da güzel bir zaman geçirmek için  Lara Horse Club tavsiye edilebilecek en güzel mekanlardan birisi. Denedim yorumladım..
Lara Horse Clup Adres Bilgileri;

Güzeloba Mahallesi Lara Turizm Yolu 2370. Sokak Asat Atıksu Arıtma Tesisi Karşısı Lara / Kundu / ANTALYA

Hafta Sonu Ne Yaptım?; Lara Horse Club, Antalyada Gezilecek Yerler, Antalyada Neler Yapılır?, Antalyada At Binme Yerleri, Antalyadaki At Çiftliği, Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediye Başkanı Kim?, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal Kimdir, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal Yorumlar, Antalya'da Tatilde Neler Yapılır?, Antalya'da Yapılacak Etkinlikler, Antalya'da Yapılacak Sporlar, Antalya'da Yapılacak Faaliyetler, Antalya'da Yapılacak Sosyal Aktiviteler, Groupon Antalya, Antalyada Haftasonu Gidilecek Yerler, Antalyada Haftasonu Gidilecek Yerler, Antalyada Haftasonu Nereye Gidilir?, Antalyada Haftasonu Ne Yapılır?, Antalyada Pazar Günü Ne Yapılır?, Antalyada At Biniciliği, Antalyada At Binme Yeri, Antalya Midilli At, Midilli At

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver