1 Mart 2015 Pazar

Tavsiye Kanalı ve Loreal Excellence İntense


Tavsiye kanalı Loreal #Excellenceintense kampanyasından bana saç boyası göndermedi. Ancak ben saç boyası olarak, Loreal Excellence İntense krem boyayı kullanmaya başladığım için deneyim yorumlarımı saç fotoğraflarımla paylaşmak istiyorum.


Saç rengim,  Loreal Excellence İntense #YoğunKızıl

Bu seri, diğerlerine göre biraz daha yoğun bir renk veriyor, boya beklemesi esnasında -uygulamayı doğru yaparsanız- saç uçlarınızı yakmıyor ve yıpratmıyor.

Ben saç boyamasını evde kendim yapıyorum, daha önce bir kaç kez kuaföre yaptırmıştım ama memnun kalmadım, kendim boyayınca daha iyi boyuyorum.


Boyamadan önceki saç rengim açık tonlarda olduğundan saçımda kötü görüntü oluşturacak birbirinden farklı renk tonları oluşmadı.

Loreal Excellence İntense boyayı diplerden başlayarak uygulayın, saç uçlarınız diplerden daha koyu renkte ise dip boyamayı yaptıktan sonra yıkamaya 20 dakika kala kalan saçlarınıza da boyayı uygulayın, Dip boya ve saç uçlarını aynı anda boyarsanız dipler uçlardan daha koyu renk olur.

Saçım uzun olduğu için 2 paket ancak yetebiliyor, 2 boyayı da aynı anda karıştırıp uygulamaya başlıyorum.

Loreal Excellence İntense' yi çok beğendim, oldukça başarılı yeni bir ürün.. Denemenizi tavsiye ederim.Tavsiye Kanalı ve Loreal Excellence İntense, Loreal Excellence İntense Renkleri, Loreal Excellence İntense Yorum, Loreal Excellence İntense Yorumları, Loreal Excellence İntense Kullananlar, Loreal Excellence İntense Saç Boyası, Loreal Excellence İntense Serisi, Loreal Excellence İntense Red, Loreal Excellence İntense #YoğunKızıl, Evde Saç Boyama, Kızıl Saç Boyası, Kızıl Saç, Kızıl Saçı Boyama

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver