23 Şubat 2015 Pazartesi

İş Bankası TmsfSosyal medya'da gerçek kimliği ile yazmayan çerez bir kullanıcının 'Siyasi partilerin bankalarda hissedar olamayacağı ve mevcut olan partilerin ortaklık haklarının TMSF'ye geçeceği' yazılarından sonra bir siyasi partinin hissedarı olduğu İş bankası hisselerinde % 3 düşüş meydana geldi.

 Banka hesaplarına tmsf nin el koyacağına inanılmasının sebebi, söz konusu yazıyı yazan kullanıcının daha önce farklı konularda yazdıklarının doğru çıkmasıydı.

Su sızıyor taşların arasından..

İş bankası ve ekonomi bakanı Nihat Zeybekci ise, böyle bir şeyin kesinlikle olmadığını, bu konu yayarak banka itibarını zedelediği için dava açacağını duyurdu.

Duruma göre bir yerde çok çılgın bir cemaate mensup  bir çatlak var, ya da bir deve kuşu var başını toprağa gömdüğünü sanarak kafasını kuyuya sokup genel yayın yapıyor..

Bir de şey var; Twitterda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e kötü bir kelime söyle adını soyadını, adresini anında bulurlar ama bu adamı bulamıyorlar! Tabii bulamıyorlar. (!)

Bizim sokakta kocaman bir böcek var, orada duruyor ama  kimse üzerine basıp öldürmüyor; çiçeklere dadanan börtü böceği yiyor da herkesin çiçeğini kurtarıyor diye..

İş Bankası Tmsf, İş Bankasına Tmsf El Mi Koyacak?, Tmsfnin El Koyduğu Bankalar, İş Bankasından PAra Mı Çekmeli Miyim?, Tmsf İşbanka El Koyar Mı?

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver