4 Şubat 2015 Çarşamba

Evmanya Sitesinden Alışveriş Yapanlar

Hayır hayır, zaman kaybı yaşamamak için  Evmanya' dan alışveriş yapmamlısınız..

Ocak ayında evmanyadan bir kaç ürün aldım, birisi kilimdi, bu kilimi evmanya'dan aldıktan sonra bir mağazada daha uygun bir fiyata buldum ama 'evmanyadan aldığım için' almadım ve aldığım ürünü de iptal etmedim, yaklaşık 3 hafta beni ürün teminediliyor diye arayıp oyaladıktan sonra arayıp teminedilemeyeceğini söyleyip iade ettiler, neyse dedim. Tabii bu arada mağazada da daha uygun bulduğum kilim de satılmıştı.

Diğer siparişimde de aldığım kare puf kırık geldiği için değişime göndermiştim, yine 1 ay sonunda değişim yaptılar, kolay oldu sanmayın, twitter ve siteleri üzerinden sürekli sorup durdum.

Yine aynı siparişimde satın aldığım bir tabloyu göndermediler ama sipariş listeme 'ürün teslim edildi' yazmışlar. Kargo kodu nerde? Yoooooookkkkk çünkü diğer teslim ettikeri ürünlerin kargo kodunu girmişler ve göndermedikleri ürünü göndermiş gibi gösteriyorlar.


Ben siparişte 3 ürün aldım,  kargo kodu ile bakıldığında bakınız kargo adeti ne yazıyor?: 2

2 kargo gelmiş, 1'i gönderilmemiş,  kayıtta da var ama Evmanya çok çok kötü çalıştığı için hâlâ beni bekletiyor.


Peki benim tablom nerde? Depolarında bakteriler mi yedi? Ben tabloma 1 ay sonra kavuşabilecek miyim?

Şimdi ben bunları niye yazdım? Evmanya'yı ve bir başka firmayı daha mahkemeye veriyorum.

Evmanya'dan alışveriş yapmayın, sinirleriniz bozulmasın.. 


Evmanya Sitesinden Alışveriş Yapanlar, Evmanya Sitesi Güvenilir mi?, Evmanya Sitesinden Alışveriş Yapan, Evmanya Sitesinden Alışveriş, Evmanya Şikayet,  Evmanya Alışveriş Yorumları, Evmanyayı Mahkemeye Vermek, Evmanyadan Alışveriş Yapmak Güvenli mi?, Evmanya Alışveriş Yorum, Evmanyadan Alışveriş Yapan Var mı?, Evmanya Güvenilir Bir Site mi?, Evmanya Alışverişi, Evmanya Şikayet
Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver