28 Ocak 2015 Çarşamba

Tantitoni Termos


Fiyatı 39.90 tl.

2,5 litrelik çelik bir termosum vardı, evde sinema keyfi yaparken sürekli mutfağa çay makinesine gitmek yerine termosa doldurur içeriye getirirdim, uzun yolculuklarda da epeyi işe yarıyordu ama 2,5 litre olduğu için dev gibi birşeydi, dün Markantalya Tantintoni'de bu pembişi görünce yapıştım ve kardeşim bana aldı. :)

Dev termosum ile takas ettik. Aslında kalite olarak değil de renk olarak baktım duruma, umarım pişman olmam..

Henüz denemedim, cam hazneli olduğu için çelik termosa göre kullanımı biraz daha zor, düşünce içindeki cam paramparça oluyor ki daha önce aldığımız 2 tane cam hazneli termosumuz kırıldı.

Bu renk çok şirin, mutfağımdaki küçük aletler de hep pembe.. Tantintoninin Pempiş termosu da aralarına katıldı, kullandıktan sonra yorumumu da yazarım..

Bir de bazen internet sitelerinde ürünler mağazalardan daha ucuza satılıyor, kızıyorum.. Sonra neden bizden değil de internetten alıyorsunuz diyorlar. En içten dileklerim ile ayıplıyorum kendilerini.. :)Tantitoni Termos, Tantitoni Pembe Termos, Pembe Termos, Termos, Cam Hazneli Termos, Tantitoni Termos Kulllanan, Tantitoni Termos Kullananlar, Pembe Mutfak Aksesuarları

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver