6 Mart 2014 Perşembe

Alışveriş Sepeti ; Bimeks ve Koçtaş'ı Geziyoruz

Yeni ev düzmek zor iş vesselam :) Fiyat araştırması, eve uygun şık seçimlerin yapılması, elektronik aletlerin kullanım kolaylığının yanında birbiri ile uyumlu renkler halinde olması.. derken herşeyin teker teker değil bir arada uyumlu ve kaliteli olanının seçilmesi gerektiğini öğrendim. Siz siz olun eviniz olmadan eşya alımı yapmayın. 

Fotoğraflar ile Bimeks ve Koçtaş fiyat incelemesi turum;


Bir karpuz balığı bana jameson aldı :) ama hemen bozuldu. :(Buhar kazanlı ütüleri tercih etmemenizi öneriyorum, kullanımları oldukça zor ve kazandaki su bitmeden kapağını açamıyorsunuz, düdüklü tencere misali bir yapısı var..Alışveriş Sepeti ; Bimeks ve Koçtaş'ı Geziyoruz, Alışveriş Sepeti ; Bimeks' i Geziyoruz, Ev Alışverişi, Bimeks ÜrünFiyatları

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Mağazaları şöyle hızlıca gezmiş kadar oldum :) Evet yeni evi, ev eşyası-uyumlu olsun vs derken baya yoruyor insanı. En çok bayanları :)
Ben 5 sene önce philips buhar kazanlı ütü aldım hem çok şık hemde sizin dediğiniz problem bende yok. Yani istediği kadar su olsun yada olmasın ben istediğim zaman su kapağını açabiliyorum. Bence philipslere bi bakın öyle karar verin :)

çilekli süt dedi ki...

ben de çok severim koçtaşta dolaşmayı ama çok kazık fiyatları var, bu nedenle çok dikkat etmeni öneririm :))

yeni bloguma beklerim ;)

muhasebe programları - indir - ilan ver