23 Ocak 2014 Perşembe

Bilekten Tansiyon Ölçme Aleti

Acura Ac-437 Türkçe Konuşan 99 Hafızalı Bilekten Tansiyon Aleti 

Evde kendi kendinize tansiyonunuzu ölçmenizi sağlayan kullanımı çok kolay bir alet. Bilekten tansiyon ölçümleri bazı doktorlar tarafından doğru ölçümleri vermediği ve steteskopu olmadığı için tavsiye edilmese de çok tercih ediliyor.

Aslına bakarsanız manuel tansiyon aletleri ile yapılan ölçümlerin birebir aynısını veriyor, yapmanız gereken tansiyon aletini saat gibi kolunuza takarak kalp seviyenize getirerek rahat bir pozisyonda kalmak ve kıpırdamamak, ölçüm yapıldıktan sonra kalp atışınızı, büyük ve küçük tansiyonunuzu sesli olarak söylüyor.


Son ölçümde benim tansiyonum, küçük tansiyonumuz biraz düşük. :)  99 hafızası sayesinde geçmiş tansiyon ölçümlerinizi de kontrol edebiliyorsunuz. 

Denedim yorumladım, tavsiye ederim..

Bilekten Tansiyon Ölçme Aleti, Bilekten Tansiyon Ölçme Aleti Yorumlar, Bilekten Tansiyon Ölçme Aleti Nasıl Kullanılır?, Bilekten Tansiyon Ölçümü, Acura Ac-437 Türkçe Konuşan 99 Hafızalı Bilekten Tansiyon Aleti Acura Ac-437 Türkçe Konuşan 99 Hafızalı Bilekten Tansiyon Aleti Yorumlar, En İyi Bilekten Tansiyon Ölçme Aleti

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver