19 Haziran 2013 Çarşamba

Fikri Mühim Huggies Paketi


Fikri Mühim bir sosyal medya sitesi. Marka yöneticilerinin kendilerine verdiği belli bir miktar ürünü, ürün ile ilgili uygun koşulları sağlayan üyelerine denemeleri ve deneyimleri hakkında yorumlar yaparak, kendilerine iletmeleri için gönderiyor.  Daha önce twitter üzerinden yapılan bir yumuşatıcı kampanyasını kazandığım halde, ürünü göndermemişler ve yazdığım maillere, serzenişlerime cevap vermemişlerdi. Ve yine siteden yapılan su kampanyasında da ürünümü göndermemişlerdi. Maillerime yanıt vermedikleri için ürünleri neden göndermediklerini hâlâ bilmiyorum, ama ben soru sorduğumda cevap vermeyen insanlardan ya da kurumlardan hiç hoşlanmam, onlarla iş yapmaktan çekinirim, güven önemlidir..

Ciddiye alınmadığım zamanlarda da süpürgemi elime alabilirim. :)

Benim dilime düşen yandı, iğne ucu kadar iyi bir şey ya da eleştirel bir yönü varsa yazarım, söylerim,  kurtuluşu yok! :P


Bunlardan sonra son düzenlenen kampanya paketim geldiğinde oldukça şaşırdım..
Fikri Mühim Huggies paketinin içinden;
 4 adet şirin bebek bezi.. Ben hiç bu kadar süslü bir bebek bezi görmemiştim. :) süs diye duvara asarım  ben bunu. :P  Kız çocuklarına özel hazırlanmış bu bebek bezi kullanış olarak da rahat, cildi tahriş etmiyor. 


Bu da teyzesinin kuzusu minik Sahra'mız için kutudan çıkan bebek anı defteri.


Huggies indirim çekleri..


Teşekkürler Fikri Mühim ve Huggies...

Fikri Mühim Huggies, Fikri Mühim Huggies Paketi, Huggies İndirim Çekleri, Huggies Kız Bebek Bezi, Huggies Bebek Bezi

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver