18 Haziran 2013 Salı

Bahçe BankıUzun zamandır bahçe girişine koymak için bir banka ihtiyacımız vardı. Hepsi Burada.com' da 50 tl bekleyen hediye çekim olunca, bahçe bankını oradan aldım. Ürünü hem çok geç gönderdiler hem de kargoda paketi darma dağınık olarak geldi, paket dağınık olunca ürünü teslim almak istemedim, kargo görevlileri kendi kendilerine imza atıp ürünü teslim alınmış gibi göstermişler. Sonra hepsi burada'ya mail yazdım, kargo kodu verin ürünü iade edeceğim diye.. Ama hiç bir şekilde maillere cevap yazmıyor, çok lakayıt bir çalışma sistemleri var. Twitter sayfalarından yazdım ve kargo gönderim kodunu aldım ve ürünü iade ettim. İade ücretimi de eksik yatırdılar, mail atıyorum cevap yok, twitter'dan yazıyorum 10 iş günü içerisinde iade yapılacak diyorlar. 15 gün geçiyor iade yapılmıyor..En sonunda defalarca twitter'dan şikayet yazdıktan sonra kalan paramı nihayet iade ettiler. Hepsi burada sitesini kara listeye aldım, madem beni bu kadar uğraştıracaklar neden internet üzerinden ürün alımı yapayım ki? Uğraşı olacak ise burada gezer, sorar alırım..

Bıdı bıdı bıdı işte.. :)

Bu arada hepsi burada'da kalan diğer 50 tl'lik hediye çekimi de kullanmak için bahçe bankını yine hepsi burada'dan 150 tl'ye aldım.. Ancak sonra gördüm ki Antalya Bauhouse'da aynı bank ve daha güzel modelleri 79.90 tl'ye satılıyor..

Yediğim kazıktan memnun değilim. :) 
Denedim yorumladım..

Bahçe Bankı, Bahçe Bankı Fiyatları, Bahçe Bankı Antalya, Bahçe Bankı, Hepsi Burada ALışveriş Yorumları, Hepsi Burada Alışverişi, Bahçe Bankı Nereden Alınır?

2 yorum:

Günışığı dedi ki...

Eeeyyy Hepsi burada.com cular. Ben bu yorumu okudum ya, ben de sizin siteden alışveriş yaparken bundan sonra 5 defa düşünürüm. Bi tane daha böyle yorum okursam 10 kere düşünürüm. Bi tane daha okursam hiç düşünmem almam olur biter. Tüketiciler dayanışması yaparım :)

Canan Zerkinli dedi ki...

geçmiş olsun

muhasebe programları - indir - ilan ver