10 Mayıs 2013 Cuma

Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan (Anti-Hair Loss Shampoo)Daha önce bahsetmiştim, Sebamed Onarım Şampuanını  kullanıyorum.

Önemli olan saçları dökülme sorunu başlamadan korumaya almak diye düşünerek,  saç köklerini güçlendirdiğini ve saçı çoğalttığını duyduğum 'Sebamed Anti Hair Loss'  şampuanı da aldım. İtiraf etmeliyim ki kullanma talimatını okumadan, ürünü diğer Seba med şampuanları gibi zannederek hemen kullandım, banyodayken,  yüzümde ve şampuan sabununun aktığı vücut bölgelerimde yanma hissettim, aniden 'ne oluyor bana?' diye paniğe kapılınca aynaya baktım ki kıpkırmızı olmuşum, hızla kurulanıp banyodan çıktım ve kullanma talimatını okuyunca ;


Günde sadece 2 dakika olarak belirtilen süreyi ben 15 dakikaya çıkarmışım. :) Onun dışında zaten şampuan saç derime temas ettikten 1 dakika sonra kırmızılaşmaya başlamıştım ve yanıyordum. Uyarıda da yazdığı gibi aşırı hassas ciltlerde kızarıklığa yol açıyor, çünkü içerisinde yer alan kafein ve ginko biloba kan dolaşımını hızlandırıyor, cildimin kızarma nedeni de kan toplamasıydı. Belirtildiği gibi yarım saat sonra kızarıklık da geçiyor.

Şampuanı 2. kez kullanmadım, ancak vücuda temas ettirmeden 200 ml' lik şişe bitene kadar kullanacağım. Umarım daha fazla kızarmam. :) Aynı şampuanı çok rahat kullanıp memnun olanlar var, benim gibi çok hassas bir cildiniz varsa kızaracağınızı önceden bilin ve panik yapmayın. 


200 ml'lik  Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuanın fiyatı 14,99 tl. Ürün etiketinde 19,00 tl olarak görünüyor. Daha uygun fiyatlarda satan yerler de var.

 Seba Med ürünlerinin Türkiye'deki dağıtıcısı Primeks.  Kendi siteleri üzerinde de Seba Med ürünlerinin satışını yapıyorlar.


Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan (Anti-Hair Loss Shampoo), Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan Kullananlar, Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan Yorumlar, Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan, Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan Fiyatı, Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan Deneyimlerim, Primeks, Sebamed Türkiye Distrübütörü, Sebamed

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver