1 Nisan 2013 Pazartesi

Bernardo Çay Fincanı Takımı


'İnsanlar neden ev kurmadan önce çeyiz diye her şeyi alırlar?'  diye düşünürken, ben de beğendiğim şeyleri 'çeyiz' bahanesi ile almaya başladım. İlk olarak bu şirin 6 kişilik çay fincanları takımını çeyize ekledim. :)
Anladım ki aslında 'çeyiz' konusu bahane imiş..

Bir de sanırım bu takım 6 kişilik olarak aldığım ilk çeyizlik. Çünkü ciddi bir refleks olarak hep 2 kişilik şeyler alıyorum. İki kişilik bir hayat,  kalabalıktan daha iyidir. :)


Kahvaltıda sofrayı renklendirmek güzeldir..


Bu aralar gözüm hep pembe ve gül desenli eşyalara gidiyor. Siyah-beyaz renklere olan sevgim tabii ki bitmedi.


Fincan takımının kutusu da görsel olarak çok güzel..


Bernardo çiçekli porselen çay fincanı takımımı, Trendyol kampanyasından aldım. Kargoda kırılma durumları ya da beğenmeme durumunda tredyol kargo ücretini de karşılayarak  ürünü iade alıyor, bu nedenle Trendyol' dan rahatça alışveriş yapılabiliyor.


Bulaşık makinasında yıkanmıyor sanırım. Geçen hafta gümüş şeritli bardakları bulaşık makinasına attım, çıktığında gümüş şeritler artık yoktu, artık bembeyaz su bardaklarımız var. :)

Renkli parçaları bulaşık makinasına atmayın, aman dikkat edin. :)


Bernardo Çay Fincanı Takımı, Bernardo Çay Fincanları, Çay Fincanı Takımı, Çay Fincanı Takımları, Çay Fincanı, Porselen Çay Fincanı, Porselen Çay Fincanları, Porselen Çay Fincanı Takımları, Porselen Porselen Çay Fincanı, Çeyizlik Çay Fincanı, Çeyiz İçin Aldıklarım, Bernardo Alışveriş, Bernardo Ürünleri, Trendyol Alışveriş, Trendyol'dan Alışveriş

1 yorum:

FERİDECO dedi ki...

Neşecim harikaymış güzel günlerde kullan

muhasebe programları - indir - ilan ver