12 Mart 2013 Salı

Pembe Eşyalar

Bu aralar pembe eşyalara takıntım başladı. bir şeyler alırken elim hep pembelere gidiyor. O yüzden pembe eşya dosyasını, izninizle açıyorum :)


Annemin trikotaj atölyesinde benim için yaptığı fuşya triko hırka. Düz bir hırka ama rengini çok seviyorum. bir de anne yapınca her şeyden daha değerli oluyor.


 Bu tül annemin nişan elbisesinin kemeri. Ara sıra saç bandanası ara sırada boyun bağı olarak kullanıyorum. Yani 30 yıllık bir tül. Annemden bana kaldı benden kime? :)


Giyinirken, baştan aşağıya aynı renklere bezenmek gibi şirin reflekslerim var. :)Bu kadar pembelikten sonra oda halısı da beyazlığından kurtulup pembe renkten nasibini aldı..

Annem yapmıştı, daha önce anlatmıştım. Koton'da aynı model kabanlar var. 34 bedeni olmadığı için,  annem bana bunu dikmişti.
Mürdüm Renk Dinlenme Koltuğumuda pike ile örterek değişiklik yaptım. Eşyalardan sıkılınca örtüler kaplayarak, ortamı  değiştirebilirsiniz.


Bu da ; en sevdiğim. :) Yastıkları çok seviyorum, sabahın o tatlı uyanmalarını, sıcak yatağı, 5 dakika daha uyumak istemeleri hatırlatıyorlar bana..Pembe Eşyalar, Neşe Tuana Evim

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver