16 Mart 2013 Cumartesi

Modanisa Alışverişim


Alışılmışın dışında gibi olabilir ama anneme hediye bir şey almadan önce alacağım her hangi bir objenin hangi rengi, modeli, kumaşı vs.. gibi hangi özelliklerde olmasını istediğini çaktırmadan sorarım, hiç bir zaman ben alayım da nasılsa hediye diye giyer anlayışında olamıyorum. Beğenmediği bir şeyi de giymesini, kullanmasını asla istemem. 

O yüzden bu pardesüyü beğendikten sonra Anneciğime de gösterip beğenip beğenmediğini sordum. Ama alacağımı söylemedim, :) her zaman böyle yaparım. :) Annem de beğendiğini söyleyince aldım.

Gördüğüm kadarı ile tesettür giyim grubunda yapılabilecek çok fazla tercih yok aslında. 36 beden kıyafet bulmak oldukça zor, günlük kıyafetler ya çok basitleştirilmiş modellerden oluşturuluyor, ya da abartı yapılıyor. Mesela pardesü ve etek arkalarına şıklık adına yerleştirilen kocaman fiyonklar tam bir facia. Tesettürlü kadınları hediye paketine çeviriyorlar. 

Tabii ki bir elbisenin modeli ve kumaşının güzelliği kadar onun taşıyabilecek birinin giymesi de önemli. 


Umre için aldığım, dikkat çekmeyen medine ipeğinden yapılmış geniş feraceler.


Pamuklu Bluz Takımı

Pardesüyü, Feraceyi ve Bluz Takımını  MODANİSA 'dan aldım. İlk alışverişim olduğu için site hakkında tam bilgim yok. Kullanılmamış ürünleri 7 iş günü içerisinde koşulsuz olarak iade aldıklarını yazmışlar. İnternetten yapılan giyim alışverişlerinde koşulsuz iadenin olması çok önemli bir ayrıntı, çünkü özellikle büyük bedenlerde ölçüyü tam tutturamayabiliyorsunuz. Ya da ürünü dokunmadan aldığınız için kumaşını şeklini beğenmeyebiliyorsunuz. Zaten iade almayan firmalar tercih edilmiyorlar.


Ben de bu elbiseyi çok beğendim. Feci şekilde benim olmasını istiyorum. Osmanlı kaftanları model alınarak dikilmiş, otantik bir havası var. Tamam ben örtülü değilim ama sadece örtülüler giyebilir diye bir kural yok. :)


Bu da çok şirin sade bir abiye elbise, bunu da çok beğendim..
Tesettür giyimdeki bazı parçalar çok güzel..
MODANİSAdan aldıklarım gelince, alışveriş yorumlarımı detaylı olarak yazarım.Modanisa Alışverişim, Modanisa Alışveriş Yorumlarım, Tesettür Giyim Nereden Alınır?, Tesettür Giyim Online Satış, Ferace Nerede Satılır?, Online Giyim Alışverişi, Online Tesettür Giyim Satış

1 yorum:

rukiye dedi ki...

merhaba

kargo ücreti alıyorlar mı kapıda ödemede?

muhasebe programları - indir - ilan ver