10 Ocak 2013 Perşembe

Ufo Ayak Isıtıcı Yorumları


Kış aylarında hiç ısınmayan ayaklarıma faydası olur diye almıştım ama memnun kalmadığım için aldığım gün iade ettiğim bir ısıtıcı.

Çok sıcak ortamlarda bile ayakları devamlı buz gibi olan ve sürekli masa başında çalışanlar için kullanılabilecek bir ürün olabilirdi ama ayakkabı ile hiç etkisini hissetmiyorsunuz, ancak ayakkabılarınızı çıkarıp çoraplarınızla üstüne basarak etkisini hissedebiliyorsunuz, bu yönüyle, bütün gün  masa başı çalışanlara değil de home office çalışanlara hitap eden bir ürün.

Belki de yanlardan biraz buhar yayan etkisi olsaydı daha kullanışlı olabilirdi.

İş yerinde kullanım için uygun değil.

Fiyatı da (120 tl) bu tür bir ısıtıcıya göre oldukça pahalı. 


3 kademeli bir ısı sistemi var, 1. ve 2. seviyelerde sıcaklığı ayak tabanlarınızda hiç hissetmiyorsunuz. 3. seviyede çalıştırmanız gerekiyor. 


Minik bir kumandasının olması güzel, cihazı uzaktan kumandası ise çalıştırabiliyorsunuz.

Denedim- yorumladım..

Ufo Ayak Isıtıcı Yorumları, Ufo Ayak Isıtıcı, Ufo Ayak Isıtıcı Fiyatları, Ufo Ayak Isıtıcı Fiyatı, Ufo Ayak Isıtıcı Nasıl Isıtıyor?, Ufo Ayak Isıtıcı İyi Isıtıyor Mu?

2 yorum:

chunlibeauty dedi ki...

bende işyerine aldım pek memnun kalmadım.. ilk denediğimde aradım sordum ne bu böyle ısıtmıyor diye.. Anca bu kadar ısı verdiğini herhangi bir sorun olmadığını söylediler.. Öylece kaldı ortada.. :/

sosyetepazarimm.blogspot.com dedi ki...

çorapla faydası var. ayakkabıyla pek faydası yok
:)

muhasebe programları - indir - ilan ver