21 Ocak 2013 Pazartesi

Starbucks En İyi Kahvesi??

Hafta sonu Antalya'da yaz mevsimi vardı, güneşli günlerde Terracity boş olduğu için, 1-2 saatini alışveriş yapmaya ayırıyorum, kalabalığa maruz kalmadığım için zaman oldukça eğlenceli geçiyor.

Bu hafta alışveriş sonrası arkadaşlar ile Starbucks'a uğradık. Zaten içeride yoğun sigara dumanı olduğu için isteksizce içeriye girdim, sigaradan nefret ediyorum!


Starbucks'da içtiğim ilk ve son kahve Espresso Macchiato. Tabiri caiz ise rezalet bir tadı vardı, bir yudumunu bile içerken suratımız şekilden şekile girdi ve kahvelerimizi içemedik.
Çok şekerli çikolatalı kek ile içmeyi denediysek de başarılı olamadık, fincanın yarısına kadar dolduruyorlar ancak o kadar acı bir tadı var ki fincandan bir yudum aldıktan sonra mide spazmı geçirebilirsiniz.Starbucks içecek menüleri benim damak tadıma hiç uygun değil. Muhakkak çok sevenler de vardır ama bu benim yorumum; Espresso Macchiato, kelimenin tam anlamı ile iğrenç!!


Starbucks En İyi Kahvesi??, Starbucks Kahveleri Nasıl?, Starbucks Kahve Yorumları, Starbucks Kahve Yorumları, Espresso Macchiato

2 yorum:

Işık dedi ki...

Daha yumuşak ve tatlı bir içecek olarak Mocha öneririm. İçine istediğiniz şurubu (vanilya, karamel, nane, böğürtlen, vs) koyuyorlar, nefis bir içecek oluyor.

Talya dedi ki...

Ben kahvelerden çok Terracity Starbuck çalışanlarının suratsızlığını sevmiyorum.Ne zaman gittiysem bir kere gülümsediklerini görmedim.

muhasebe programları - indir - ilan ver