3 Ocak 2013 Perşembe

En İyi Rimel Markaları


İnglot Perfect Length Define Mascara ; kirpikleri tek tek ayırıyor, ucu  tıpkı bir tarağa benziyor, alt kirpikleri tek tek ayırmak için kullanılabilecek ideal bir maskara.


Alix Avien Maskara ; Yıllardır vazgeçmeden kullanıyorum, kirpiklere hacim veriyor, dolgun gösteriyor, eğer kirpikleriniz uzunsa alt kirpiklere uygulanması zor oluyor, akabiliyor..

Ancak Alix Avien rimel paketlerinde koruma yapışkanı bulunmuyor, özel bir kutusu da yok, benden önce başkası da rimeli açmış kullanmış olabilir..Üretici firmanın bunu da göz ardı etmemesi gerek; seslendim yetkili duysun.. :)


Carmina Rimel ; Diğerlerine göre sık kullanmadığım bir ürün, su ile temas edince çabuk çıktığı için kış aylarında kullanmayı tercih ediyorum.

Loreal Mega Volume Collagene; Hiç adı gibi bir ürün değil, kirpiklerim oldukça uzun olmasına rağmen uygulama yaptığımda hiç bir etkisi olmadı, yukarıdaki 3 ürünün fiyat toplamından da pahalı bir ürün ama ciddi bir özelliği yok..

Golden Rose Perfect Lashes Ultra Volume; Sanırım Golden Rose' un her ürününden bir adet almışımdır, oldukça ekonomik kozmetik ürünler, şimdiye kadar da olumsuz bir durumla karşılaşmadığım için kullanmaya devam ediyorum. Rimeli de su ile temas edince çabuk çıkıyor, kirpiklere yoğun bir dolgunluk katmıyor..


 En İyi Rimel Markaları, En İyi Rimel Markaları Hangisi?, En İyi Rimel Markası, En İyi Marka Maskara, En İyi Rimel, Kirpikleri Dolgun Gösteren Rimeller

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver