4 Ocak 2013 Cuma

Ariel Aktif Jel Deterjan Kapsülleri Dağ Esintisi

Çamaşır makinası deterjanı alırken nelere dikkat edersin? diye sorsalar; 'önce kokusuna ve çamaşırlara verdiği yumuşaklığa sonra fiyatına son olarak da leke çıkarılabilirliğine göre' diye cevap veririm. Ama eminim ki çocuk sahibi ev hanımları daha çok ' leke çıkarıcılığına' diye ön cevap verirler.


Ariel Active Gel Capsules Dağ Esintisini,  öncelikle küçük paketlerinden alarak denedim, özellikle kokusu ile çok dikkatimi çekti, çünkü şimdiye kadar kullandığım hiç bir çamaşır makinası deterjanı bu kadar etkili değildi, çamaşırlarıı yıkadıktan 2 sonra bile mis gibi kokusu yayılıyor.


Yıkamadan önce jel kapsüllerden 1 adet çamaşırlar içerisine atıyorsunuz, ayrıca bir yumuşatıcı kullanmaya da gerek kalmıyor.Kullanım aşamaları çok basit.
Leke çıkarıcılığına gelince, kıyafetleri sürekli kirlenmeye maruz kalan ya da işinden dolayı salça, boya vs. gibi lekelere maruz kalanlar için sürekli kullanımı ne derece etkili olur bilmiyorum, beyaz gömleklere verdiği parlaklığa bakılırsa etkili olabilir.

Denedim yorumladım..


Ariel Aktif Jel Deterjan Kapsülleri Dağ Esintisi, Ariel Aktif Jel Deterjan Kapsülleri Nasıl Kullanılır?, Ariel Aktif Jel Deterjan Kapsülleri Dağ Esintisi Yorumlar, Ariel Aktif Jel Deterjan Kapsülleri Dağ Esintisi 40'lı

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver