28 Aralık 2012 Cuma

İnglot Face Blush - İnglot Perfect Length Define Mascara


İnglot kozmetik, 1985 yılında Polonyo'da kurulmuş bir firma, dünya genelinde 240 ülkede mağazası var, Türkiye kozmetik piyasasına,  2007 yılında Park Bravo grubu ile girmiş.

İlk defa kullanmaya başladığım İnglot Ürünleri, Kansere neden olan Paraben içermiyor ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Renk pigmentleri çok güzel.

Paraben konusu ile ilgili ayrıntılı bilgileri  bilahare yayınlayacağım..

E vitamini içeren, Face Blush 32,  Beyaz tenli bayanlar için uygun bir allık. 2,5 gr'lık minik bir kutusu var. Fiyatı :14.99 tl.

Allıkların küçük kutularda, düşük gram olması daha sağlıklı.
İnglot Perfect Length Define Mascara Tarak gibi tek taraflı bir fırça ucuna sahip, alt kirpikleri tek tek tarar gibi ayırmak için kullanılabilecek en iyi mascara. Fiyatı da 14,99 tl gibi makul bir ücret.

Yani paraben içeren ürünlerle maddi açıdan aralarında çok fark yok..

İnglot Ürünlerini nereden bulabilirim? sorusuna gelince; Antalya'da İnglot ürünlerini satan bir yer bilmiyorum, Terracity'de bulunabilir belki..

Diğer şehirlerde, Adana, İzmir ve Ankara'da yer alan büyük AVM' lerde İnglot ürünlerini bulabilirsiniz.

Denedim, yorumladım.. ^_^


İnglot Face Blush - İnglot Perfect Length Define Mascara, İnglot Makyaj Ürünleri Yorumlar, İnglot Allık, İnglot Beyaz Tenliler İçin Allık, İnglot Tarak Mascara, İnglot En İyi Mascara, İnglot Mascara Yorumları, İnglot Antalya, Paraben Olmayan Makyaj Ürünleri

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver