21 Aralık 2012 Cuma

Bonny Food YorumlarımGeçen hafta tv haberlerinde yenilebilir kek ve kurabiye çiçeklerini görünce, kardeşime bonny food'dan bahsettim. O da siteden bir ürünü beğenmemi kendisi için alacağını söyledi, sağolsun süpriz yapıp beğendiğim yenilebilir çiçeği alıp,  bana hediye olarak yollamış. :)

Alınan ürün fotoğrafdaki idi, ama bana gelen ürünün üstünde 'canım' yazmıyordu, aslında hiç bir şey yazmıyordu :)Çikolatalı kurabiyeler, dağınık dağınık yerleştirilmişti ve çok özensizdi.
Açıklamada 40-45 adet kurabiyenin olduğu yazıyordu ama benimkinde o kadar yoktu bile, zaten fotoğraflara bakarsanız belli oluyor..
Kurabiyelerin tadı da hiç güzel değildi..
Ülker halley var ya,  onun tadı bu kurabiyelerden çok güzel..


Yani ben memnun kalmadım, bilmiyorum belki de benim hediye siparişimi özensiz yaptılar...
Ama bir daha alacağımı sanmıyorum.
Boşuna o kadar para verilmiş olduk, yazık..


Bonny Food Yorumlarım, Bonny Food Siparişim, Bonny Food Hakkında, Bonny Food Siparişi

2 yorum:

emel dedi ki...

Daha önce bir kez Bonny Food'dan sipariş vermiştim.Sizin dediğiniz gibi hem lezzet olarak hem de müşteri ilişkileri açısından beğenmemiştim.Zaten bir daha da alışveriş yapmadım.Hiç kimseye tavsiye etmem.Bloğunuzu yeni keşfettim ve çok beğendim.Hemen üye oldum.Müsait bir zamanda tozunu attırmayı düşünüyorum.Sevgiler.
Emel

Nesrin dedi ki...

Bonnyfood'un meyve çiçekleri güzel de bu kurabiyeleri ben de hiç beğenmedim. Eşim görüntüsüne aldanıp üzerinde çiçek olanlardan almış.
Benimki olması gerektiği gibi geldi, bir sorun yoktu; ama tadı hiç güzel değil gerçekten. Yarısını zorla yedik, yarısını da çöpe attım artık:(

muhasebe programları - indir - ilan ver