23 Kasım 2012 Cuma

Vip Dükkan Şikayet - Vip Dükkan Alışveriş Yorumları
Vip Dükkan sanırım geçtiğimiz senelerde kurulan bir online alışveriş firmasıydı, bir kaç defa alışveriş yaptım, defolu gelen ürünleri iade ettiğimde aylarca ürünün bedelinin kredi kartıma yansıtılmasını bekledim, bir defa da ücreti eksik yatırdılar, takip etmediğiniz zaman düzeltmesini bile yapmıyorlardı. En son Ağustos 2012 de iade gönderdiğim ürünlerin geri ödemesini hâlâ yapmadılar. Kasım ayındayız..4 ay geçmesine rağmen utanmadan mail atıp paranızı yakında iade edeceğiz gibi şeyler yazıyorlar..

Üstelik sitenin facebook hesabında da bir çok müşterisi paralarının iade edilmediğini yazmasına rağmen hiç cevap vermiyorlar.. Şikayet sitelerinin hepsinde vip dükkan ile ilgili 'iade yapmadıklarına dair' yüzlerce yazı bulabilirsiniz. Çok lakayıt ve güvensiz bir e satış sitesi, Tvlerde reklamı dönmesine rağmen müşterisini mağdur eden, vip dükkandan alışveriş yapmayın, teslim aldığı ürünün ödemesini yapmayan, aylarca sizi bekleten bir firma bittabii ki kredi kartı bilgileriniz ile başka şeylerde yapabilir.

Tv reklamları, bir firmanın güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir kuruluş olduğunu göstermiyor.
Online alışveriş için önerebileceğim güvenilir tek yer;  MARKAFONİ..


Sanırım tv kanalları da reklam almadan önce; yayınladıkları reklam ürünlerinin güvenilirliğini araştırmalılar, bakanlıkların  bu yönde bir çalışması olmalı, bu konuyu  BİMER e şikayet olarak yazabiliriz.

Vip Dükkan Şikayet-Vip Dükkan Alışveriş Yorumları, Vip Dükkan İade, Vip Dükkan Ücret İade mi Yapmıyor, Vip Dükkandan Alışveriş Güvenli midir?, Vip Dükkan Nasıl Bir Site?, Vip Dükkan Üyelik,

3 yorum:

Adsız dedi ki...

ben de markafoni ve limangodan çok memnunum

FERİDECO dedi ki...

Haklısın Neşecim aynı sorunları ben de yaşadım ve daha sonra çok mecbur kalmadıktan ve aradaki fiyat farkı çok olmadıktan sonra alışverişlerimi online yerine kendim yapıyorum..Limongo ve markafonide de aynı sorunları yaşadım ve gördüm bu konuda hepimizi bilgilendirmen çok iyi canım teşekkürler biz yaşadık diğerleri yaşamasın..

Adsız dedi ki...

berbat bir site vip dükkan mutlaka yetkililerin ilgilenmeleri lazım

muhasebe programları - indir - ilan ver