7 Ağustos 2012 Salı

Evrenseki Belediyesi Halk Plajı

Neşe Tuana tatilden değil evden bildiriyor;
1- Malum bu sene tatil sezonu on bir ayın sultanı Ramazan-ı şerif'e denk geldi, evde kaplumbağa misali kabuğumda oturmaktayım. 
Sonunda anladım ki ; tatil yapılacak en güzel il Antalya' imiş. Bazen vazgeçsem de Seni Seviyorum Antalya! 
2- Antalya'nın Manavgat İlçesinde  küçük ve şirin bir belde var; Evrenseki.. Antalya'dan Manavgat'a gelirken Ilıca beldesinden sonra sağda , Manavgat'tan Antalya'ya giderken side-kumköy'den sonra solda. (çok iyi yol tarifi yaparım :P )
Şehir merkezinden yaklaşık olarak 10 km metre uzaklıkta. Aracınız yok ise, merkezden kalkan dolmuşlar ile beldeye gidebilirsiniz.


3- Evrenseki belediyesi beach park, mavi bayrağa sahip  halka açık,  girişi ücretsiz bir sahil şeridi. Belediyeye ait tesiste giriş ücreti, şezlong, park ücreti ödemesi olmadığı gibi belediyenin ücretsiz soğuk içecek ve su dolabı bulunuyor.

Bunların yanı sıra kullanabileceğiniz futbol ve voleybol alanları var.

Sahil oldukça bakımlı ve temiz. Deniz derinliğine gelince,  hiç derinlik yok. Çocuklar ile çok rahat gidilebilecek bir yer.

Evrenseki belediyesinin amacı Manavgat ilçesine 10 km uzak olan  beldeye insanları çekebilmek, çünkü bölgede yaşayan yerleşik halk ve turistlerin en çok tercih ettiği yerler; side, titreyengöl ve boğaz mevkii.. 

4- Evrenseki belediye başkanı Recep Barut'u tebrik ediyorum. :)

Darısı Side belediyesinin başına demek isterdim ama hiç bir zaman olamayacak bir şey.. 


Evrenseki Belediyesi Halk Plajı, Manavgat Evrenseki Haberleri, Evrenseki Beach, Manavgatta Nerede Denize Girilir?, Manavgat'ta Deniz Var mı?, Manavgat Evrenseki Sahil, Antalya Ücretsiz Beach Parklar

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver