31 Temmuz 2012 Salı

Acun Ilıcalının Evi


Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı, ortağı olduğu Thank Co dekorasyon şirketinin internet sitesinde,  Bebek ve bodrum'da ki evlerinin fotoğraflarını paylaşmış.Rengarenk, sürprizli, farklı tarzları birleştiren 600 metrekarelik 3 katlı villa görenleri hayran bırakıyor.

Ev dekorasyonunda iç mimar yardımı alan ünlülerin aksine,  Zeynep & Acun Ilıcalı ev dekorasyonlarında kendi iç dünyalarını yansıtmışlar, zaten kendi yaşayacağınız evi başkalarına dekore ettirmek saçma bir seçim gibi.. Çünkü kendiniz için en iyi olanı her zaman yalnızca siz bilirsiniz, bir dekorasyoncu ancak size fikir verebilir, onun dışında yaşam alanınızın dekorunu kesinlikle bir yabancının ellerine bırakmayın..

Zeynep Ilıcalı; "En sevdiğim şey çok renklilik. El işçiliği, kalite, doğallık. Organik ürünlere olan ilgim ile isteklerimi şekillendirdim. Evimizin yanında küçük bir orman, karşımızda eşsiz Boğaziçi var" diyor.


Thanks Co tarafından dekore edilen diğer projelere buradan ulaşabilirsiniz.

Acun Ilıcalının Evi, Acun Ilıcalının Beykozdaki Evi, Acun Ilıcalının Bodrumdaki Evi, Acun Medya Ofisi, Acun Ilıcalının Ev Dekorasyonu

1 yorum:

mustafa dedi ki...

güzelmiş birde çok renkli:))

muhasebe programları - indir - ilan ver