1 Mart 2012 Perşembe

Suskunlar Dizisi Konusu

Tanıtımları büyük merak uyandıran, başrollerini Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya, Berk Hakman, Güven Murat Akpınar ve Tugay Mercan’ın paylaştığı “Suskunlar” ekran yolculuğuna bu akşam başladı.Senaryosunu “Ezel”in senaristlerinden Pınar Bulut’un kaleme aldığı dizi; Kuyudibi Mahallesi’nde büyüyen, kardeş gibi olan Ecevit (Murat Yıldırım), Bilal (Sarp Akkaya), İbrahim (Güven Murat Akpınar) ve Zeki’nin (Tugay Mercan) çocukken yaptıkları masum bir hata sonucunda hayatlarının altüst olmasını konu ediyor.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde,  bolca ağlayacağınızın sinyali ilk bölümünde veriliyor..KONUSU:
Tek bir günde büyümek zorunda kalan bu dört arkadaş, başlarına gelenleri unutacaklarına ve bir daha birbirlerini görmeyeceklerine dair bir söz verirler. Ancak yıllar sonra içlerinden biri suskunluğunu bozar ve simdi bambaşka hayatlar yaşayan arkadaşları bir araya toplar. Şimdi bu dört delikanlı, çocuk çetelerinin vazgeçilmez elemanı Ahu'yu (Aslı Enver) da bir noktada yanlarına alarak, geçmişte yaşadıklarının intikamını almaya karar verirler.


Uykusuzların Hangi Filmden Alıntı Yapıldığı Konuşuluyor?

SLEEPERS FİLMİNİN KONUSU:

1960′larda Hell’s Kitchen’da büyüyen Shakes, Michael, John ve Tommy adındaki 4 çocuk, eşek şakası yaparken yaşlı bir adamın yaralanmasına neden olurlar. New York’taki Wilkenson Center’da 1 yıla yakın hapsolan 4 arkadaş, buradaki gardiyanların kötü muamelesine maruz kalır. Burada dayak yiyen, onurları zedelenen ve cinsel istismara uğrayan bu 4 arkadaş 13 yıl aradan sonra, Wilkenson Center ve gardiyanlarından intikam alma fırsatını yakalar.

Ahmet Kaya Siz Benim Neler Çektiğimi Nerden Bileceksiniz Sözleri, Suskunlar Siz Benim Neler Çektiğimi Nerden Bileceksiniz Sözleri, Suskunlar Dizisinin Konusu, Suskunlar Dizisinde Çalan Şarkı, Suskunlar Dizisinde Çalan Şarkılar, Tmc Yapım Dizileri

Suskunlar Dizisi, Suskunlar Dizisi Konusu, Suskunlar Dizisi Oyuncuları, Suskunlar Dizisi Neyi Anlatıyor?, Ezelin Senaristi Pınar Bulut, Tefo Suskunlarda, Suskunlar Aslı Enver, Suskunlar Murat Yıldırım, Suskunlar Hangi Filmden Alıntı?

1 yorum:

merqure dedi ki...

sleepers filmini taklit! küçük sırlar,kavak yelleri,umutsuz ev kadınlarından sonra bir taklit daha!

muhasebe programları - indir - ilan ver