24 Şubat 2012 Cuma

Vivienne Westwood Melissa AyakkabılarımVivienna Westwood ayakkabılar ile ilgili önyargılarım vardı. Ancak ayakkabıyı elinize aldıktan sonra o mis gibi şeker kokusu ile bütün ön yargıları unutuyorsunuz. O kadar güzel kokuyorlar ki..Odama şeker torbası yayılmış gibi bir koku bıraktı. Kalp tokalı olanı tamami ile orjinal jelly melisa, diğeri ise kadife bir melisa. İkisi de çok yoğun şekilde şeker kokuyorlar. Kokusunu tanımlayamıyorum, koklamanız lazım. :)


Bu aralar bordo tonlarına sarıldığım için,  ayakkabı renklerini de öyle seçtim, bu ayakkabılar aldığım son bordo/kırmızı ayakkabılarımdır. Artık mint yeşili, mercan ve özellikle somon rengine 'merhaba' demeliyim.

Yaz ayları için giyilebilecek en güzel ayakkabılardan, ayağı terletmiyor ve sürekli mis kokusunu yayıyor. Türkiye'de Billstore mağazalarından alabilirsiniz. Yurt dışından almak için, Asos'u kullanabilirsiniz.

Orjinal olmayan ürünlerin plastik koktuğunu ve ayağı yara bere içerisinde bıraktığını duymuştum. Alırken dikkat edelim.

Billstore Antalya'da var, ama ben bir türlü gidemedim. Bu hafta ziyaret etmek gerek, İsteyenler için Adresi: Terracity Alışveriş Merkezi
Zemin Kat No:30
Lara Antalya


Vivienne Westwood Melissa Ayakkabılarım, Vivienne Westwood Melissa, Vivienne Westwood Melissa Ayakkabılarım, Vivienne Westwood Melissa, Vivienne Westwood Melissa Fiyat, Vivienne Westwood Melissa Örneği, Vivienne Westwood Melissa Yorumları, Koku Yapmayan Ayakkabı, Kırmızı Ayakkabı Modelleri

3 yorum:

beijaa vintage dedi ki...

harika seçimler,çok beğendim,güzel günlerde kullanın :)

Elidaa dedi ki...

Süperler güle güle kullanın bende dayanamadım bu sene yazlık koleksiyona ekledim :)) benimde ön yargılarım vardı bu ayakkabılara karşı ama şimdi başka renklerinide alasım geliyor Bu yaz her yer melissa olucak bence :))

çilekli süt dedi ki...

özellikle kapliye bayıldım şeker kokması da çok ciciymiş :))

muhasebe programları - indir - ilan ver