12 Şubat 2012 Pazar

Sevgililer Günü Yastık


Arkadaşım bir internet sitesinden aynı yastık kılıflarından almış, modeli beğenince kopya kağıdı yardımı ile kalıbın modelini alıp, evde boş boş duran beyaz yastık kılıflarını kumaş boyası ile boyadım. Yıkanınca boyası akmasın diye hazır yağlı kağıt üstüne yerleştirerek, ütüledim.

Annem beyaz yastık kılıflarını arayıpda bulamazsa halim ne olur bilmiyorum. :)Yapmak isterseniz ihtiyacınız olan ; 2 beyaz yastık kılıfı, kırmızı ve siyah kumaş boyası (farklı renklerde kullanabilirsiniz.) ve boyamak istediğiniz her hangi bir kalıp resim.


Eskiden 'bir ömür aynı yastığa baş koymak' deyimini oluşturan uzun yastıklar vardı, şimdi de çağa uygun yastıklar ortaya çıktı.


Sevgililer günü için alternatif güzel bir hediye olabilir. Hazır almak yerine kendiniz yapmayı deneyin.

Sevgililer Günü Hediyesi' nden de bahsetmişken,  sevgilisi olmayan benim gibi güzel/yakışıklı/iyi ama yalnız :P insanlar sizleri de unutmadık. (Yazar, burada şımararak boşboğazlık yapıyor) ^_^

14 şubat sevgilisi olmayanlar zirvesini  sitede beraber yapacağız. :) :) 

Sevgililer Günü Yastık, Sevgililer Günü Yastıkları, Sevgililer Günü Yastık Kılıfları, Sevgililer Günü Yastık Kılıfı, Sevgililer Günü Yastığı, 14 Şubat Sevgilisi Olmayanlar Zirvesi

2 yorum:

moda_kesh dedi ki...

süpper olmuş ellerine sağlık valla

Neşetuana dedi ki...

teşekkür ederim :)

muhasebe programları - indir - ilan ver