11 Şubat 2012 Cumartesi

Sevgililer Günü Hediyesi


Mum ışığında romantik bir yemek, sakin bir sohbet, hafif de bir müzik oldu mu, en “ben böyle şeylerden hoşlanmam” diyen insanın bile içi yumuşar.
Sevgilinize sevginizi anlatmanın en güzel yollarından biridir çiçekler. Bir demet kırmızı gülün içerisine iliştirilmiş farklı bir renkteki gül ile yaratıcılığınızı konuşturun.
Sevgilinizin ailesiyle tanışıyorsanız, ailesine onu dünyaya getirdiği için teşekkür ettiğiniz bir kart gönderin.Sevgilinize vereceğiniz hediye kadar, hatta hediyeden çok ambalajının dikkat çekici ve farklı olmasına dikkat edin.


Cep telefonlarınızı, televizyonu, interneti yani sizi meşgul edecek her şeyden uzak durun. Hepsini kapatın ve bütün birlikte gün tembellik edin.Mümkünse sonradan göreceği bir yere, örneğin okuduğu kitabın arasına ya da buzdolabındaki bir şişenin üzerine bir aşk notu bırakın.


O fark etmeden, evinin bir odasını balonlarla doldurun.


En sevdiği şarkıları çalacak müzisyenlerle anlaşın. Ona olan aşkınızı müzikle ifade edin.


Sevgilinize ne alacağınızı bilemiyorsanız, en yakın arkadaşından ya da ailesinden yardım isteyin.


Parfüm, takı ya da giysi, klasik hediyelerdir. Sevgilinize bunlardan birini almanız en normal şeylerden biri ancak onu veriş şeklinizle sıradanlığı kırın.


Tanışmanız, birlikte yaşadığınız 'ilk'ler, çok güldüğünüz zamanlar hakkında konuşun, birlikte anımsayın.


Birlikte geçirdiğiniz anlara dair fotoğraflardan, sinema ve konser biletlerinden, gittiğiniz yerlerin haritalarından oluşan bir kitapçık ya da bir kolaj hazırlayın.Çektiğiniz fotoğraf ve kısa videoları, ikinizin de en sevdiği şarkı ile birleştirerek kısa bir video hazırlayın.Sevgililer Günü Hediyesi, Sevgililer Günü Hediyeleri, Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri, Sevgililer Günü Hediyesi Bayan İçin, Sevgililer Günü Hediyesi Erkek, Sevgililer Günü Hediyesi Erkek İçin 2012

2 yorum:

çilekli süt dedi ki...

oooo burdaki önerilerin bazıları çok ilgi çekici :) o gün denemeyi düşünüyorum ;) bu arada ben hediye olarak kucağında kalpler olan kocaman bi peluş bi ayı aldım kocama :)))))) umarım bu mesajı 14 şubattan önce okumaz ama :))))

sevgililer günü hediyesi erkek için dedi ki...

çok güzel öneriler. ben de birkaç öneri yazdım blog'umda erkek için sevgililer günü hediyesi almak zor oluyor malum :P

muhasebe programları - indir - ilan ver