29 Şubat 2012 Çarşamba

Özge Özberk'in Evi

Özge Özberk, evinin kapılarını Instyle Home dergisine açtı. Özberk, zekeriya köy yakınlarında dubleks bir villada eşi Hayim Sadioğlu ve 2 yaşındaki şirin oğlu Leo le yaşıyor.


Özge Özberk'in dubleks evi 290 m2.
Evin en üst katında ferha bir çatı odası var,  Ana girişte 3 oda, 1 banyo, bahçe katında 1 salon, misafir tuvaleti, mutfak, çamaşırhane ve yardımcı odası bulunuyor. 


Çift, çatı katını kendilerine özel dekore etmişler. 
Özge Özberk, Evin dekorasyonunu çağdaş retro ve biraz da minimal tarzda yaptıklarından bahsediyor. Salon duvarında asılı olan turuncu tablo burayı dekore ederken çıkış noktaları olmuş: “Bunu balayımızda Bali’den satın almıştık ve salona güneş gibi doğdu...” diyor.Açık kesekağıdı ile renklenen evin bir duvarını özellikle farklı ve geometrik desenli kağıt ile kaplatmak istemişler. Salon ve yatak odalarında zeminde ahşap, diğer bölümlerde seramik taş dikkat çekiyor.


Parti demişken; çift evde daha çok house ve lounge tarzı müzik dinliyormuş: “Hayim ile yıllar önce DJ Deep Dish’in bir partisinde tanışmış ve birbirimizden çok etkilenmiştik. ıkimiz de club’ları gezmeyi çok severdik o dönem. şimdi ise daha çok evde arkadaşlarımız gelsin ve keyifli vakit geçirelim istiyoruz.”


“Hayim, internetten alışveriş etmeye çok meraklı” diye belirten Özberk, duvardaki renkli saatlerin, rafların ve çıkartmaların çoğunun eşinin Amazon’dan verdiği siparişler olduğunu söylüyor. O konuşurken evin yeni tıraş olmuş sevimli kedisi Paşa da bize katılıyor. Leo, aileye geldiğinde biraz etkilenmiş kedi. “Ama şimdi durumu normal” diyor gülerek Özge Özberk...


Yazın evin havuzlu bahçesinde barbekü yapıp eş dost ağırlamayı seviyorlar. “Hayim, Uzakdoğu yemekleri konusunda uzman. Ben biraz şipşakçıyım” diyen Özge Özberk, havaların ısınmasını ve bahçe partilerini yapmayı dört gözle beklediğini özellikle belirtiyor. Çift, burada hem hayallerindeki aile, hem de parti evini güzel yaratmışa benziyor.Özge Özberk'in Evi, Özge Özberk'in Eşi, Özge Özberk'in Oğlu, Özge Özberk Instyle Home

2 yorum:

Grace Happy dedi ki...

oldukca sade ve rahay gorunuyor tıpkı kendısı gıbı

Herhangi Biri dedi ki...

Aaa. Arka fondaki turunculu sarılı kırlentler benim oturma odamdakilerin aynısııı:))

muhasebe programları - indir - ilan ver