16 Şubat 2012 Perşembe

Origins Kaz Tüyü Süper YastıkYastıklarla ilgili ciddi problemim var. Yünlü yastıklarda uyuyamıyorum, silikon yastıklar boynumu acıtıyor, hatta öyle sıkıntılı oluyor ki yastık yüzünden geceleri uykum bölünüyordu.

Geçenlerde Fizik Tedavi Uzmanı bir arkadaşım % 100 kaz tüyü yastık kullanmamı tavsiye etti. Ben de bir alışveriş sitesinden Origins Kaz Tüyü Yastık aldım. Sonuç ne? derseniz, o nasıl rahatsız bir yastıktır Allahım ya.. Destek yastığı olarak mükemmel ama uyku sırasında başınızın altında kullanılmayacak derece rahatsız ediyor. Bu sıralar zaten her şeyi eleştiren ben deniz, kaz tüyü yastığı da beğenmedim.

Uzman arkadaşımı aradım ve tavsiyesine uyarak aldığım yastıktan da memnun kalmadığımı söyledim. Güldü ve bana bir yastık göndereceğini söyledi. Ve gönderdi. Onu da denedim ve nihayet uykum bölünmeden yattım.  Ohh ya, uyku bölünmeden uyumak ne güzel bir şey. :)

Yastık, ne yumuşak ne de çok sertti. Yastığın içi, kaz gıdı tüyü, silikon ve koyun yünü karışımından oluşuyormuş.

Origins'in kaz tüyü yastıkları,  çok kabarık gibi görünüyor ama eliniz ile bastırınca içe çöküyorlar. Zannedersem işlenmiş tüy olmamasından dolayı başınızı çevirirken naylon sesi gibi 'cart curt' rahatsız edici sesler geliyor. Tıpkı bir poşet gibi. Origins yastıklarından memnun kalmadım. Denedim yorumladım.


Origins Kaz Tüyü Süper Yastık

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver