1 Şubat 2012 Çarşamba

Mehmet Ali Birand'ın Yeşil Saati Ve KravatıHaber saatlerinde tv kanalları arası zap yaparken, kanal d logosunda kumandayı elimden bırakıp, tv'ye odaklanmamın tek nedeni Mehmet Ali Birand'ın sıcak gülüşü ve haberleri yaşıyormuşcasına anlatmasıdır. Ve en önemlisi; turuncu, yeşil, sarı renkleriyle o kravat ve saat kordonu seçimleri yok mu, ben benden alıyor. 

Resmen saatlerce Carmina Burana eşliğinde,  haberlere değil de Birand'ın saat kordonuna ve kravatına kitleniyorum. Düşünüyorum da böyle bir kravat ve saat babama ya da abime alsam, hediye diye nezaketen alırlar ama bu rengi asla kullanmazlar. Bayanlara bazı renkleri kullanırken 'bu çok iddialı bir seçim olacak' derler ya, Birand'ın seçimleri de çok iddialı . Başka birisi bu kombinlemeyi yapsa, yakışmayacağı gibi alay konusu da olabilir. Ama bu adam bir başka! Ne yapsa yakışıyor. Belki de yüzündeki tatlı sıcaklık sayesinde ona her şeyi yakıştırıyoruz.


Birand, saatiyle ilgili twitter'da;"Haberdeki saati kravatima uyar diye , bu gecelik, editorumuz Sule Zeybek verdi. Cok sukse yaptim . tesekkur eder, yeni katkilarini beklerim!" yorumunu yaptı.


Mehmet Ali Birand'ın Yeşil Saati Ve Kravatı

1 yorum:

Grace Happy dedi ki...

babamda uf hergun gozumuze sokmasa olmaz su rolexını dıye soler durur

muhasebe programları - indir - ilan ver