17 Şubat 2012 Cuma

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Lekeleri İçin Lavanta Kürü

İbrahim Saraçoğlu'nun muhteşem kür kitaplarını bu sene okumaya başladım. Okuduktan sonra lavanta kürünü belirtildiği şekilde uyguladım. Kürü uyguladığım dönemde, kozmetik bakım ürünlerinin hiçbirisini kullanmadım. Cildimde belirgin şekilde ten rengi açılması oldu.


Bir şey öğrenince ben hiç durur muyum? Cildinde akne, leke sorunları olan tanıdığım herkese kürü anlattım. Ve hepsi denedi. Kür tamamlandıktan sonra beni arayıp teşekkür edenler oldu, 'bana değil İbrahim Saraçoğlu'na teşekkür edin' dedim. Zaten kendisi bir programda 'Allah razı olsun desinler yeter'  demişti.

Kürü, doğru uygulayabilmeniz için kitapta yazan şekilde fotoğraflarını çekerek yayınlıyorum.

Denedikten sonra sizlerde yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim.

Aşağıda kürün uygulama bilgileri yer alıyor, ben yine de anlatayım;

Kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suya 1 çay kaşığı lavantayı atın, 10 dakika kısık ateşte ağzı kapalı olarak demleyin. Demlendikten sonra ılımasını beklemeden süzün. 1 su bardağını için. 15 gün boyunca akşam yemeklerinden en az 2 saat sonra ılık olarak için. İçine şeker ya da herhangi bir tatlandırıcı karıştırmayın, içtikten sonra hiçbir şey tüketmeyin.

Yalnız dikkat etmeniz gereken şey; 15 gün boyunca her gün içmiyorsunuz. Bir gün içip diğer gün içmiyorsunuz. toplamda 15 gün içtiğiniz zaman kür tamamlanıyor.
Lavanta Kürü, cildi temizlemenin yanında karaciğer yağlanmasına karşı da vücudunuzu koruyor, direncini arttırıyor.

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Lekeleri İçin Lavanta Kürü, İbrahim Saraçoğlu Sivilce Lekeleri, İbrahim Saraçoğlu Sivilce Ve Siyah Noktalar, İbrahim Saraçoğlu Sivilce İçin

9 yorum:

betty boop dedi ki...

yani toplamda 15 gün lük bi gür, 7 kere falan içmiş oluyoruz dimi :)

Neşetuana dedi ki...

ilk kürde 8 kere içmiş oluyoruz :)

Adsız dedi ki...

ben bu kürü cilt için 15 gün yaptım hergün içtim..ama bana fayda etmedi,fakat karaciğer için yaptım değerlerim normal sınırlardaydı ama onları birkaç birim düşürdü..

Adsız dedi ki...

Selam Neşe,
bu kitabın ismini ve yayınevini söyleyebilir misin? Birde lavanta alırken sen hangi marka aldın? açık mıydı kapalı mıydı?
Sevgiler.
Gülperi

Neşetuana dedi ki...

Gülperi; kitabın adı 'bitkisel kürler rehberi'. yayınevi:saraçoğlu enj. danışmanlık olarak geçiyor. Kitapta, aktarcılardan alınacak lavantanın daha etkili olduğu yazıyordu, aktarcıdan aldım markaların pakette satılan lavantaları taze olmuyor.

Adsız dedi ki...

kardesim sen kitapta yazan herseyi yanlis yazmissin.kitap 1 tatli kasigi lavanta diyor, sen 1 cay kasigi yazmissin..Kitap 15 gun boyunca her aksam icin diyor, sen 1 gece icin bir gece icmeyin yazmissin.Millette kitaba bakmadan yorum yazmis, ''yani 8 gece icicez toplamda falan diye..

Adsız dedi ki...

Allah askina su aktarlara ''aktarci'' demeyin, aktar zaten bitki, sifa, ot satan adam demek.bakkalci, demek kadar yanlis bir terim.

Neşetuana dedi ki...

Kitaptaki metinlerin fotoğrafı da blogta yer alıyor, yazılanlar aynı zaten.

Adsız dedi ki...

Benim kuaföre kuaforcu diyen arkadaşım vardı siz ne diyorsunuz 😂😂

muhasebe programları - indir - ilan ver