26 Şubat 2012 Pazar

Fuşya Ayakkabı


Seni, fuşyanın en güzel rengi olarak tanımlayabilir miyiz?Bu sıralar sitede bu kadar ayakkabı görmenizin iki nedeni var;  birincisi bana arkadaşlarımın sürekli ayakkabıları nasıl bu kadar iyi seçtiğimi sormaları :P ikincisi de ayakkabı yapmayı öğrenmeye başlamış olmam. Aslında bugün başladım. Keşke daha önce öğrenseydim, satın almak yerine kendim yapardım. Yalnız kendiniz yapınca daha ucuza mal olduğunu düşünmeyin, aksine daha pahalı oluyor. Ancak toptan alım yaparsanız düşük bir miktara mal edebiliyorsunuz.

En sağlıklı ayakkabı,  hayvan derisi kullanılarak yapılanlar, özel geceler için süet ayakkabıları tercih etmelisiniz.

Ayakkabı yapmak kolay değil elbette ama mevcut tasarımlar ve hayal gücünüzü de kullandığınız zaman ilginç ayakkabılar ortaya çıkıyor ve zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamıyorsunuz, eğer bir ev kızı olsaydım bütün günümü tasarıma ayırırdım..

Eskiden hiç önemsemediğim ayakkabı topuklarını, son zamanlarda çok  incelemeye başladım. 'Algıda seçicilik'

Fuşya ayakkabının tasarımı Marjin markasına ait. 


Fuşya Ayakkabı, Fuşya Ayakkabı Modelleri, Tasarım Ayakkabı

3 yorum:

Junkhead dedi ki...

Valla blogunda ayakkabılar görmek benim hoşuma gidiyor :)) Ayakkabı yapmaya başlaman da çok hoş ve ilginçmiş,senin yaptıklarının fotolarını da bekleriz o zaman ;)

üzüm kuşu dedi ki...

Ayakkabi mı yapıyorsun çok hoş gercekten;) ayakkabi bizim için vazgeçilmez gercekten ayakkabii ayakkabiiii;)) Fulya rengi çok güzelmiş güle güle kullan

Grace Happy dedi ki...

cok begendım:)

muhasebe programları - indir - ilan ver