16 Şubat 2012 Perşembe

Ebru Şallı Göz Altı MaskesiEbru Şallı Göz Altı Maskesi Tarifi

1 adet kivi
4 damla avakado yağı

Kivinin yarısını rendeleyin. 4 damla avakado yağını da ilave ederek, göz altına uygulayın. 15 dakika beklettikten sonra yüzünüzü yıkayın.


Ebru Şallı göz altı için kividen uygulanan bir maske tavsiye etmiş. Göz Altı Maskesi, ekonomik ve pratik gibi görünse de pek mantıklı değil. Ünlü isimlerin botoks, estetik uygulamaları yaptırdıktan sonra yüzlerindeki belirgin değişimlere rağmen ekranlara çıkıp insanlara 'ben güzelliğimi maskelere, bitkilere borçluyum' demeleri çok inandırıcı olmuyor.

Avakado E vitamini, Kivi ise C vitamini içerdiği için cilde canlılık ve parlarlık veriyor, ancak yüze maske olarak uygulamak yerine meyve olarak tüketmeniz daha iyi olacaktır. Size herkes cildinize iyi gelecek bir şeyler tavsiye edebilir, ama krem ve maske gibi ürünlerin uygulamalarında alınan sonuç,  cilt tiplerine göre çok olumlu ya da çok olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Cilt güzelliği için yapabileceğiniz en doğal uygulama Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Lavanta Kürüdür. Lavanta Kürünü sonraki konu da yazacağım. 

Ebru Şallı Göz Altı Maskesi, Ebru Şallı Kivi Maskesi, Ebru Şallı Göz Altı Morlukları, Ebru Şallı Göz Altı Torbaları, Ebru Şallı Göz Altı Kırışıklıkları

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver