12 Ocak 2012 Perşembe

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürleriİbrahim Saraçoğlu'nun 'Bitkisel Sağlık Rehberi' kitabını alarak, içerisinde yer alan doğal bitki kürlerini denedim. O kadar çok faydalı bilgi var ki..  Hangisini yapacağımı şaşırdım..

 Kürler açıklamalarında yer aldığı gibi yapılınca etkisini gösteriyor. Sivilce kürü için lavanta bitkisinin gün aşırı kaynatılıp süzülerek içilmesi tavsiye ediliyor. Bunun yanısıra her gün basitçe uygulayabileceğiniz doğal yöntemler var.

Kullandığımız kozmetik ürünlerin büyük bir kısmı paraben içeriyor ve kimyasal maddeler ile dolu. Kozmetik ürünler cilt temizlemenin dışında bizlere geçici çözümler sunuyor. Oysa bitkisel kürler kalıcı bir cilt ve genç görünen bir cilt vadediyor.

Bitkisel kürleri ancak uzman bir doktordan yardım aldıktan sonra yardımcı tedavi olarak kullanabilirsiniz.

Yüzünüzde bulunan akne, sivilce ve lekelerden kurtulmak için İbrahim Saraçoğlu'nun bu önerisini mutlaka uygulamalısınız;


1 kahve fincanı maden suyu ve 1 kahve fincanı saf elma sirkesini karıştırıp, günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere sivilcelerinizin üzerine pamuk yardımı ile sürün, ve yarım saat bekletin. Sivilcelerden kurtulana kadar düzenli olarak her gün yapın.

Elma sirkesinin asitik asit içermemesi gerekiyor, marketten aldığınız elma sirkesinin doğal olmasına dikkat edin.

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürleri, İbrahim Saraçoğlu Sivilce İçin Lavanta Kürü

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver