30 Ocak 2012 Pazartesi

Her Eve Lazım Sitesi Alışveriş Yorumları
Dshopping tv'de gördüğüm ' Premier katı meyve sıkacağı, çoklu makas' ürünlerden, 'her eve lazım' sitesinden satın aldım. Alırken biraz tereddüt ettim, ama Doğan Medya'ya ait bir kurum olduğu için çok da sorun etmedim.

Sonra başıma gelenler..

Siteden kredi kartı ile satın aldığım ürünler 'siparişlerim' alanında görünmedi. Mail attım hiç cevap vermediler. 2 gün geçti sonra arayıp, 'sitemizde sorun var siparişinizi iptal ettik, ücret iadeniz kartınıza 2 iş günü içerisinde yapılacak ' dediler. 1 hafta oldu yapmadılar.

Dün gecenin bir yarısı, ben uyku sersemiyken yine arayıp ' siparişinizi iptal ettik, dilerseniz tekrar oluşturalım ama aldığınız ürünün farklı bir markası var' dediler. 'hayır' dedim. Bu defada 'ücret iadenizi gelecek haftalarda yapacağız' diyerek telefonu kapattılar.

Tek kelime ile çok dandik bir alışveriş sitesiymiş. Demek ki neymiş; bilmediğiniz, tavsiye almadığınız yerlerden alışveriş yapmayacakmışsınız.

Denedim- Yorumladım.

Her Eve Lazım Sitesi Alışveriş Yorumları, Her Eve Lazım Koşu Bandı, Her Eve Lazım Dikiş Makinası

1 yorum:

Yasemin Kokulu Bir Hayat dedi ki...

bende bu sektordeyım ve boyle yazıları gorunce gercektende musterı memnunıyetıne onem verılmedığını goruyorum,tedarıkcıden kaynaklı sorun olmustur kesınlıkle,hedıye cekı vermelerı lazım musterı memnunıyetı adına bıseyler yapmaları lazım

muhasebe programları - indir - ilan ver