20 Aralık 2011 Salı

Nicer Dicer Plus5 dakikada meyve salatası yapmak için aldığım, reklamına aldandığım bugün kargo ile adresime teslim edilecek güzel ürün. (Topshop'da orjinali satılıyor, gerçi benim aldığım ürün biraz geç geldi, yoğunlarmışmış da o yüzden biraz memnuniyetsizlik yaşadım. )Kendisi de reklamındaki kadar işe yarar mıdır bilmiyorum, ama evde çok işime yaracağını düşünüyorum. Özellikle doğrama hızlılığı ve parmakları kesme riski olmamasından dolayı tercih ettim. Kullanınca yorumlarımı da yazarım.

Talep çok olunca elbette ürünün çakma versiyonları da üretilmiş. Ama orjinal üründe olduğu gibi paslanmaz bıçaklardan değil. Sağlığınız için orjinal ürün almaya özen gösteriniz.Nicer Dicer Plus , Nicer Dicer Plus Pratik Doğrayıcı Video, Nicer Dicer Plus Yorumlar

5 yorum:

Ahsen Cevahir dedi ki...

bendede var ama hıc elım gıdıpde kullanmıyorum nıye onuda bılmıyorum:) sen gule gule kullan canım:)

kimsiniz dedi ki...

merak ettim, acaba bu ürünler ballandirip anlattiklari kadar varmi ??
bende çok imreniyorum mutfak aleti reklamlarina...
güle güle kullan canim :)

sezin dedi ki...

Merhaba bu ürünü almak istiyorum ama kararsızım biraz. Kullanıcı olarak yorumlarınızı yazar mısınız? Salata yaparken veya patates doğrarken reklamdaki kadar kullanışlı mı?

Neşetuana dedi ki...

sezin; özellikle soğan ve patates doğrarken, salata yaparken çok işime yarıyor. reklamlardaki gibi, ama reklamda onu kullananlar zaten profesyonel insanlar amatör birisinin elinde aynı alet gerçekten farklılaşıyor.
Süper bir şey değil ama mutfakta olması gerek..zaten memnun kalmazsanız ücret kesintisi olmadan iade imkanınız da var..

sezin dedi ki...

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Alırım artık bir tane :)

muhasebe programları - indir - ilan ver