1 Kasım 2011 Salı

Hepsi Burada .com - Alışverişimden Gelen Tatlı Bayram Hediyesi


Dün, Hepsi Burada sitesinden, en güvendiğim küçük ev aletleri markası olan Sinbo El Süpürgesi satın aldım. Süpürgem hızlı gönderim ile bugün adresime teslim edildi. Paketi açtığımda fotoğraftaki küçük süpriz ile karşılaştım. Küçük hediyeleri çok severim. :)

Bayram öncesi küçük ama kocamannn bir hediye almış olduk. Ne demişler; yarım elma gönül alma.. Hepsi Burada sitesinden yapacağınız alışverişlerde paketinizde böyle şirin bir hediye var haberiniz  olsun. :) 

 Teşekkürler hepsi burada!

Hepsi Burada .com - Alışverişimden Gelen Tatlı Bayram Hediyesi, Hepsiburada Alışveriş, Hepsi Burada Alışveriş Bayram Şekeri, Hepsi Burada Alışveriş Yorumları

2 yorum:

Adsız dedi ki...

merhabalar bizde bir çok alışveriş yaptık, süper hizli gönderi de yaptık sonuç ne ? fiyasko! forumlarda görüyorum neyse ki sadece benim başıma gelmemiş bazılarına 72 gün bazılarına 24 günde teslim alanlar olmuş.. HB ne yapsa kurtaramaz kendini insanları mağdur etmekten başka bir şey yapmıyor zaten.

Ceren dedi ki...

Genelde geç teslimattan dolayı üzüldüğüm bir çok tecrübem oldu hepsiburada ile. En son 4 ay önce bonus puanlarla aldığım çanta 10 günde ulaştı elime. Bu kısmı tahmin edebileceğim bir durumdu. Kötü olan kısmı ise ürünün yanlış gönderilmesiydi. En kötü kısmı ise sipariş sayfamda da gönderdikleri ürünü almış gibi görünüyor olmamdı :) Allah'tan her alışverişimde ürün elime geçene kadar sipariş onay maili, kargo teslim mailini falan saklıyorum her ihtimale karşı. Normalde siparişini verdiğim ürünü kontrol ettiğimde stokta kalmadığını gördüm. Sanırım sistemden düşmemişti ben alırken, onlar da başka ürün gönderip siparişimi de ona göre güncellediler :) Detaylara girmeden hemen iade ettim ürünü. Bu sefer de iade ile ilgili bir cevap gelmedi kendilerinden. Arada bir kaç mail attım ses çıkmadı. En son 10 gün kadar önce tekrar mail attım, ürünü iade olarak aldıklarını belirten ama ödemenin iadesinden bahsetmeyen bir cevap aldım. Sağolsunlar 2 gün önce tutarı HB hediye çeki olarak mı yoksa kartıma iade olarak mı istediğimi soran bir mail geldi. Şu an işlem yapmam gereken sayfada "Onaylanmayı bekleyen bir dekontunuz bulunmamaktadır" yazıyor en kırmızısından. Tahminen sene sonuna kadar onay linkim görünür, bahara da iadesini yaparlar.

Sistem değişikliği yaptıkları bir döneme denk geldim diye düşünüyorum. Sanırım düzelme aşamasındalar. Tecrübelerim pek hoş olmasa da, bir süre yorumları takip edip sonra bir şans daha vermeyi düşünebilirim.

muhasebe programları - indir - ilan ver