3 Kasım 2011 Perşembe

Bioderma Sebium - Bioderma Sebium Gel Moussant


Daha önce bir kaç defa bahsetmiştim. Yüzümü yıkarken yalnızca Dalin Bebek şampuanını kullanıyordum. Zararlı olduğunu söyleyenler de muhakkak vardır, çünkü neredeyse her gün içtiğimiz suydan yediğimiz ekmeğe kadar kanser riski taşıyan bir gıda olduğunu duyuruyorlar.

Yaklaşık olarak 1 aydır Dalin şampuan kullanımını bıraktım. Kız kardeşimin aldığı, Bioderma  Sebium Gel'i kullanıyorum. Kullandığım ürün,  karma ve yağlı ciltler için olanından. Ben de yalnızca T bölgesinde yağlanma sorunu yaşayanlardanım. 1 aydır t bölgesinde gözle görülür düzeyde düzelme var, leke ve yağlanma artık olmuyor, en önemlisi sürekli yüzümü yıkamak zorunda kalmıyorum. 

Deneyimimi yazmak için sabırsızlanıyordum ama 1 ay kullanarak olumlu etkisini görmek istedim. 
Kullanımına gelince; ben günde 3 defa kullanıyorum. Sabah, öğle, akşam yüz yıkamalarında.. 1 damlalık kullanım yeterli. 500 ml şişe fiyatı 30 türk lirası. Bir şişesini 2 ay kullanabilirsiniz. 

Saatlerce kuaförlerde, yüz maskelerine zaman harcayacak kadar sabırlı bir hatun olmadığım için bu tür, kullanımı  kolay Eczane ürünleri büyük bir rahatlık..

Denedim, Yorumladım, deneyimimi paylaştım, karma bir cilde sahipseniz, akne sivilce sorunu yaşıyorsanız ve tükettiğiniz yağlı yiyecekler T bölgenize hemen sivilce hediyeleri bırakıyorsa bu ürünü kullanabilirsiniz.

Bilgi: Bioderma Sebium Gel Moussant yalnızca Eczanelerde satılıyor..


Kayısı Yağı İle Cilt Bakımı

Bioderma Sebium - Bioderma Sebium Gel Moussant, Bioderma Kullananlar Yorum, T Bölgesi Yağlanması İçin Yüz Yıkama Jeli

3 yorum:

KOVA KADINIYIM BEN dedi ki...

avene kullanıyorum ben ama cok kurutuyo.
bitince alırım bunu

eczanemizburada dedi ki...

Merhabalar
Bioderma ürünlerini İstanbul'da %25 indirim ile alabileceğiniz web sitesi www.eczanemizburada.com dur. Ziyaretinizi bekleriz.

Dr Adnan AYDOĞDU

Neşetuana dedi ki...

Dr Adnan AYDOĞDU; hemen bakıyorum siteye :)

muhasebe programları - indir - ilan ver