17 Ekim 2011 Pazartesi

Dogo Shoes YorumMarkafoni'de geçtiğimiz haftalarda indirimde olan Dogo Shoes'un 'Cherry Blossom' babetinden satın aldım. Kargo hızlı bir şekilde haftasonu teslim edilince babeti dün giydim ama yarım saatte ayağım yara bere içerisinde kaldı. O kadar sert bir babet ki, 18 cm topuklu bir ayakkabı bile daha rahat olurdu bundan..

Ayaklarım hâlâ ağırıyor. :(  Markafoni'ye mail atıp durumu bildirdim, ürünü incelenmek üzere göndermemi rica ettiler.

Bilmiyorum, bu babetler sadece beni mi rahatsız etti? İnternette biraz araştırdım, babetlerin rahatsız olduğunu yazanlar var. Belki babetler yumuşak bir iç kumaş ile üretilse bu kadar rahatsız edici olmazdı. Sizlerden alıp rahat kullanan var mı?

Ben görünüm olarak çok beğenerek aldım ama bana ayak ağrısından başka bir şey vermedi. Görüntüden çok rahatlık önemlidir..Bu yüzden dogo babetleri sevemedim..

Bu babetlerden kullananlar var ise görüşlerini paylaşsınlar lütfen..

SONUÇ: Markafoni, babeti iade aldı ve ürün bedelini kredi kartıma iade etti. Markafoni en güvendiğim alışveriş sitesi diyebilirim..


Dogo Shoes Yorum, Dogo Shoes Babet Yorumları, Dogo Shoes Cherry Blossom

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Bende ilk gördüğümde çok sevdim ayakkabıları, çok eğlenceliler. Ama aynı sorunu ben de yaşadım. Kalıpları oldukça dar. Ayrıca hemen kirlendi temizliğini nasıl yapacağım onu da bilemiyorum. :(

Neşetuana dedi ki...

Adsız; sizin ayakkabınız 'kanvas' kumaştan ise, halı şampuanı ile temizleyebilirsiniz belki.

muhasebe programları - indir - ilan ver