4 Temmuz 2011 Pazartesi

Sinbo Antalya - Sinbo'nun % 100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışması


Geçenlerde yazmıştım, Arçelik marka halı yıkama makinem bozulmuştu ve teknik servisi makina ücretinin yarısı kadar bir ücretle yeniden yapabileceklerini söylemişlerdi, güvendiğim markalar arasında yer alan Arçelik 'den vazgeçişim böyle oldu.

Geçtiğimiz aylarda Sinbo marka küçük ev aletlerimde bozulmalar oldu. Blenderım arıza yapıyordu, küçük mutfak robotumun da kesim yeri işe yaramaz hale gelmişti, Antalya'daki Sinbo yetkili servisini arayınca hemen kargo ile arızalı ürünleri aldırdılar ve 1 hafta sonra bana sıfır ürünler gönderdiler. Paketi açınca çok şaşırmıştım. Bu deneyimden sonra uzun zamandır  kullandığım bir çok küçük  ev aletlerini Sinbo'dan alıyorum. Geçen haftada Sinbo Saç Maşam ve baskülüm arızalandı, bugün aradım yine hemen kargo firmasını gönderip arızalı ürünlerini aldılar.

Müşteri memnuniyetine bu derece önem veren, sattıkları ürünlerin her daim arkasında duran, ürün değişimi yapmasa dahi ilgilenen firmalarla ilgili deneyimleri paylaşmak gerekiyor. Sinbo, kendi sitesinde de bu güzel kuralını duyuruyor.

Denedim- Yorumladım..  Küçük ev aletleri alırken Sinbo markasını tercih edebilirsiniz efendim..

Sinbo Antalya, Sinbo Küçük Ev Aletleri, sinbo.com.tr, Sinbo Müşteri Görüşleri, Sinbo Müşteri Memnuniyeti

2 yorum:

adaşehir dedi ki...

Sinbo'nun ürünlerini ben de beğeniyorum, hem fiyatı uygun hem de kaliteliler...

Ceren dedi ki...

Sinbo'nun fiyatları da cep yakmayacak türden. Motor güçleri nispeten düşük oluyor gerçi ama; benzer ürüne 3 katı para vermektense ben de Sinbo'yu tercih ediyorum.

Bir de naçizane bir deneyim paylaşayım izninle. IBM Lenovo marka dizüstü bilgisayarım ısındığı zaman kapanmaya başlamıştı. Teknik servisi aradım, ücretsiz kargo ile evimden aldılar, bir kaç gün sonra arayarak problem hakkında ve tahminen ne kadar sürede çözüme ulaşacağı hakkında bilgi verdiler ve yine ücretsiz kargoyla evime teslim ettiler. Bütün işlem 2 haftayı bulmadı.

Daha önce burada da yorum olarak yazmış olabilirim, öyleyse kusura bakma tekrar için. :)) Dediğin gibi ilgili firmalardan da bahsetmek lazım diye ben de her yerde anlatıyorum da bu tecrübemi :)

muhasebe programları - indir - ilan ver