2 Temmuz 2011 Cumartesi

Ali Taran Ayşe Özyılmazel Düğün


12 haziran'da kanser ile mücadele eden eşinden 3. kez boşanan 60 yaşındaki idol reklamcı Ali Taran, köşelerin arsız, şımarık, deli dolu kızı 32 yaşındaki Ayşe Özyılmazel ile 20 günlük bir flört devresinin ardından yıldırım nikahı ile evlendi. Söz konusu kişiler ünlü olunca, meclisteki yemin krizini bile sollayarak gündem konumuz oldu neredeyse..

Asıl neden yalnızca ünlü olmaları değildi, ortada terkedilmiş kanser ile mücadele eden eski bir eş, bir anne vardı.

Herkesin özel hayatı diyebilmek yerine, kendi hayatına bakmadan bu evliliği eleştirenler oldu, tepki gösterenler çoğunluktaydı. Ayşe Özyılmazel 'Birileri her zaman konuşur, ben mutlu olmayı seçiyorum' dedi. 'biz' demedi, 'ben' dedi.

İnsani açıdan bakınca insan kabullenmiyor tabii.. Terkedilen eş için eski eşin 16 gün sonra bir başkası ile evlenmesi garip ve üzücü olsa gerek..Öte yandan 'aşık olduk' diyen iki insan var. Aşk'ın tanımı da kişilerin yaşayışlarına göre değişiyor demek ki..

Babası annesini bırakıp genç bir bayan ile evlenen deli dolu, şeker kızımız babasına kızgın olmasına rağmen yıllar sonra babasının yaptığını yapıyor. Demek ki büyük konuşmamak lazımmış. Fatih Altaylı bu evlilik için; -kimse büyük konuşmasın, yıllar sonra bizim de kızımız aynısını yaparsa, üzülürüz ama çocuğumuzun arkasında durmasını biliriz de 'demişti. Neco ve Oya Germiyan da öyle yaptılar. Kızlarının düğün fotoğrafı karesinde yer aldılar.

Eski eşi kansermiş, terkedilmiş, böyle imiş, şöyle imiş.. kimse gerçekte ne yaşandığını bilmiyor. Ama söylemeden edemeyeceğim ; insanın vijdanını rahatsız eden birşeyler var. Başkasının mutsuzluğunun üzerinden mutlu olabilen birisini gördünüz mü? ben hiç görmedim de..

İnsanlar yaşarken ve âşık olurken; altta kalanın canı çıksın kuralını oynuyorlar. Büyük de konuşmamak lazım, bugün başkasını eleştirirken yarın aynı konunun içinde kendimizi bulabiliriz.. Hayatta her şey insanlar için..


Ali Taran Ayşe Özyılmazel Düğün, Ali Taran Ayşe Özyılmazel Düğün Fotoğrafları, Ali Taran Ayşe Özyılmazel Evlendi

3 yorum:

sosyetepazarimm.blogspot.com dedi ki...

şok oldum. ayşe hanımdan beklenen bir şey. Ali beyden ummadığım bir durumdu eah

Ceren dedi ki...

Biri "Ben daha ölmedim, yarı yaşımda kızları bile tavlarım" demeye çalışıyor orası kesin de, Ayşe Hanım "Baba, zamanında bize yaşattığın üzüntüyü utancı sen de yaşa ödeşelim" mi demek istiyor, yoksa "Baba, seni kızdırmak için senin yaşında adamla evleniyorum, gel kızın olduğumu hissettir, beni engelle, bana sahip çık" mı demek istiyor bilinmez.

Babalar, kızlarınızı sevin, kızlarınıza bir ömür yanında olduğunu hissettirin. Yoksa sizin vermediğiniz sevgiyi, sizin yaşınızda adamlarda ararlar böyle, kendilerine yazık ederler.

Ben dünyanın aşk için varolduğunu düşünecek kadar aşka inanan, kıymet veren, "fakir oğlan zengin kız" aşklarına salya sümük ağlayan... anla işte :) İflah olmaz bir romantiğim. Ama kimse beni bunun aşk olduğuna inandıramaz. Neco adam olabilseydi, kendi yaptıklarına rağmen, kızını 20 günde evlendirip bir de düğün fotoğrafında poz verme "yücegönüllülüğü"nü göstermek yerine, şu 21. günde hala kızına yalvarıyor olurdu "yapma" diye.

Gerildim yahu :)

♥мұ»p»r«i»n«č»є«ss dedi ki...

şoktayım bende :)

muhasebe programları - indir - ilan ver