4 Haziran 2011 Cumartesi

Saç Dökülmesine Çözüm - Minoxil Kullanıcı Yorumları


Saç dökülmesi, çağımızın büyük sağlık sorunlarından biri. Genetik olarak özellikle erkeklerde görülen saç dökülmeleri,  zamanında tedavi edilmez ise, kelliğe neden oluyor.

Eğer saç kaybınız uzmanların belirttiği 50-100 telden fazlaysa zaman kaybetmeden bir doktora başvurmalısınız. Saç dökülmesi başka hastalıkların da habercisi olabilir.

Saç dökülmesi için, hastane'de gideceğiniz bölüm Cildiye'dir. Cildiye doktorunuz kafa derinizde normalin dışında bir saç kaybı görürse, sizi kan tahliline yönlendirecektir. Kan tahlil sonuçlarında, saç dökülmesine neden olabilecek hastalıklar tıbbi terimler olarak görülür.

Uzman Cilt doktorları hastalıklar dışında kalan doğal sebeplerden dolayı dökülen saçlar için Sebamed Şampuan ve Deri Spreyi Minoxil'i önerirler. Sebamed ve Minoxil benim saç bakımı için kullandığım ürünler. Beraber kullanıldıklarında 4 haftada etkisini gösteriyor, yalnız dökülen saçlar için değil saç sağlığınızın devam etmesi için de bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bayanlar bana sürekli saçlarımla ilgili sorular soruyorsunuz ya, işte sırrı. :)

Piyasada reklam yolları ile tanıtımı yapılan ve bu yolla satılmaya başlayan şampuanların hemen hemen hepsi yüksek asit miktarı içeriyor, bu da doğrudan doğruya zaten saçlarınızın yıpranmasına, kırılmasına neden oluyor, saç derisinin yağ dengesini bozuyor.

Seba Med Onarım şampuanı, saçın yağ dengesini düzenliyor. Yumuşatıyor, kurumaya karşı koruyor. Saç derisini dış etkenlere karşı koruyor.

Minoxil, yoğun saç kaybı olanlar ve saç tellerini kuvvetlendirmek, saç uzamasını hızlandırmak isteyenler için geliştirilmiş etkili bir sprey. Kuru saç derisine reçetede belirtilen peryotlara göre uygulaması yapılıyor.

Minoxil, bildiğim kadarı ile Türkiyede reçetesiz satılan ve televizyonda reklamları yayınlanan ilk ilaç. Sahte olanları da çeşitli internet sitelerinde satılıyor. Sahte ürünlerden uzak durmak için Minoxil'i yalnızca eczanelerden satın almalısınız. 60 ml 'i 32.40 TL'ye satılıyor, % 2 lik olanı bayanlar için kullanıma uygun.

Benim gibi saçlarında pek de sorun olmayanlar kullanırlarsa,   ve de saçlarınız hafif dalgalıysa, saçlarınız  kıvırcık bir merinos koyun haline gelebiliyor. % 100 tavsiye edebilirim. Denedim Yorumladım..Saç Dökülmesine Çözüm, Saç Dökülmesine Şampuan, Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir, Saç Dökülmesini Önlemek, Saç Dökülmesine Kesin Çözüm, Minoxil Kullananlar, Minoxil Kullanıcı Yorum, Minoxil Yorumlar, Sebamed Şampuan, Sebamed Şampuan Kullananlar, Sebamed Şampuan Faydaları, Sebamed Şampuan Yorumları, Saç Dökülmesi İçin Hangi Doktora Gidilir?

5 yorum:

KOVA KADINIYIM BEN dedi ki...

yarama ilaç olcan insallah nese.
tam da boyle bir ilaç arastırıyodum iki urun arasında kalmıstım.
sana guvenerek denicem kesınlıkle.

Neşetuana dedi ki...

İnşallah:) 1 ay sonunda etkisi belirgin olarak görülebiliyor zaten.
Deneyince yorumlarınızı da paylaşın lütfen.

Teknojest dedi ki...

minoxil de kullandım ama etkili bir sonuç alamadım.Ben de şüphelenmeye başladım ben de gerçekten bir hastalık mı var diye.Şimdi Aloe Vera nın bitkisel şampuanını kullanıyorum.tavsiye ederim

Neşetuana dedi ki...

ehl-i blog; mutlaka bir doktora başvurun, allah korusun başka hastalıkların habercisi olabilir.

∂єкσяαρѕυωαѕуση dedi ki...

artık banyo yapmaktan korkuyorum bir avuç saç yıkarken bir avuç kurularken dökülüyor.. hiç normal değil mevsimseldir deyip geçiştiriyorum.. sanırım dr çıkmalayımı.. tavsiyeleriniz için teşekkürler

muhasebe programları - indir - ilan ver