9 Haziran 2011 Perşembe

Rexona Kuruluk Testi


Geçtiğimiz aylarda Rexona'nın facebook üzerinden düzenldiği güzel bir kampanya vardı. Kampanyaya katılanlara kuruluk testi kitleri ve minik bir kutu rexona roll on gönderilmişti. Kuruluk testi kitlerinin ilginç bir kullanımı var. Test etmek isteyenler, koltuk altı bölgesine rexona pudralı deodorantı uyguluyor, yalnızca bir kolunuzun altına uygulama yapıyor, diğer koltuk altına hiç bir şey kullanmıyorsunuz. Gün sonunda yeşil test kitlerini pudralı deodorant kullandığınız ve deodorant kullanmadığınız koltukaltlarınızda bekletiyorsunuz. Deodorant kullanılmayan koltuk altına yerleştirilen test kitleri hızla koyu renge dönmeye başlıyormuş. Denemedim bilmiyorum ama ne kadar gerekli bir test dersiniz?  

Geçen haftalarda kampanyanın reklam yüzü olan Oyuncu Beren Saat 'rexona kullanmadan geçirdiği 4 günü' twitter ve facebook gibi sosyal platformlarda paylaşmıştı.Ter, doğal bir durum olduğu kadar aynı zamanda toplumsal bir sorun. İnsanlar toplu mekanlara girdikleri zaman kendi terlerinin kokmadığını düşünürler. Ancak başkalarının ter kokusundan rahatsız olurlar.


Türkiye'de satılan parfüm ve  deodorant oranının, dolayısı ile kullanımının düşük olması nedeni ile deodorant kullanımının yaygınlaştırılmasını hedefleyen güzel bir kampanya.

Kampanya kapsamında 2 milyon 250 bin bayana kuruluk testi kitleri ulaştırıldı. Benim yıllardır kullandığım bir deodorant markası olduğu için gözü kapalı güveniyorum ve Rexona'nın kampanyalarını merak ile takip ediyorum. Gerçi nedense kampanyaya katılmış olmama rağmen bana kit ve deodorant göndermediler, yalnızca anneciğime yollamış. Benim saçım kel değil, upuzun saçlarım var kızarım hea, bana neden göndermediniz ki? sesimi duyunuz efendim. :D
Rexona Kuruluk Testi, Rexona Kuruluk Testi Kiti, Rexona Kuruluk Testi Kampanyası

5 yorum:

ece dedi ki...

bende katılmıştım facebook taki etkinliklerine gelmiş size niye gelmedi ki:)annenize geldiğine göre umarım en kısa sürede kitiniz elinizde olur..

uğurböceği dedi ki...

teste gerek dediğin gibi.ben niveanınkini kullanıyorum.birde dorenin rollonları mütiş etkili.

Unknown dedi ki...

bende kullanıyorum çok güzel:)

neslihansarıyüce dedi ki...

www.terkokuyorsun.com

ter koktuğunu söyleyemediklerinize isimsiz e-mail gönderiyorlar etkili olabilir. :))

Unknown dedi ki...

benim niye haberim yoktu ki bundan

muhasebe programları - indir - ilan ver