30 Haziran 2011 Perşembe

Missist Ürünleri


Geçtiğimiz Nisan ayında (3 ay önce) bir alışveriş sitesinden görünümüne aldanıp missist marka bir tişört satın aldım. Dolabımın bir köşesinde, paketi açılmamış şekilde duruyordu. Hiç giymemiştim. Geçen hafta ilk kez giydim ve dikişlerinin kendiliğinden söküldüğünü gördüm. Zaten çok özensiz dikilmişti, tişörte süs olarak eklenen fiyonkları bile el dikişi ile idareten kondurulmuş gibiydi. Dikişler yalnızca kendiliğinden sökülmüyor, söküldüğü yer delik delik oluyordu. (1. fotoğraf)
Ürün ilk geldiğinde giymiş olsaydım mutlaka iade ederdim. Ama aradan 3 ay gibi bir süre geçtiği için iade imkanım da olmadı. Tişörtün dikiş yerleri fotoğrafta göründüğü gibi delik delik..  Dün tişörtü elde yıkamayı denedim bütün dikişleri açıldı ve dikili kısımlar kendiliğinden yırtıldı.  Toz bezi yapsam o bile olmaz hani.. delik delik bir kumaş parçası..

Sürekli internet üzerinden alışveriş yaptığım için böyle sorunlar ile hiç karşılaşmıyordum ama bu da kötü bir deneyim oldu. 

Verdiğim paraya gerçekten yazık olmuş.  Satışını yapan siteye yüklenmek yerine, Missist 'den bir açıklama bekliyorum?

Missist Ürünleri, Missist Giyim

3 yorum:

tubitos dedi ki...

ben de missistten 2 tişört almıştım. kumaşları inanılmaz kalitesizdi. verdiğimiz paralara yazık

Lilith Dilara Soyer dedi ki...

ayyy kötü olmuş yaaaa...
en korktuğum şeydir internette çok beğenip aldığımda kötü çıkarsa die şimdiye kadar iyiki olmamış ama keşke hemen açıp baksaydın defolu olunca geri alıyolardı çünkü...
:(

Neşetuana dedi ki...

tubitos; şikayetçi olan çokmuş..

Lilith Dilara Soyer; ama aldığımda defolu değildi, giyince dikşleri sökülmeye başladı ilk yıkamada da dikiş yerleri delik delik yırtıldı.

muhasebe programları - indir - ilan ver