6 Haziran 2011 Pazartesi

Kirpikleri Uzatmak Ve Gürleştirmek İçinKirpik uzatmak için bayanların en sık kullandığı bitkisel yağ, badem yağıdır. Peki badem yağı kullanımı %100 sonuç veriyor mu? Hayır. Kabul etmemiz gereken bir gerçek var, çok memnun kaldığımız her hangi bir ürün bir başkasına iyi gelmeye bilir.

Kirpik uzatmak için badem yağı kullanan bayanların bir kısmında kirpik dökülmesinin görüldüğü de gözlemlenmiş. Yani her yerden duyduğumuz bilgiyi öğrendikten sonra uygulamak doğru değil. Tabii kullandığımız badem yağının hakiki olması da önemli. Bildiğiniz gibi piyasada binlerde sahte ürün ya da ülkemizde kaçak yollarla sokulan ürünler var.

Hakiki badem yağı ve hint yağı karışımı kirpik uzamasında etkilidir. Bitmiş bir rimel kabınızın içerisinde 4 damla badem, 4 damla hint yağı koyup karıştırarak, geceleri uyumadan önce hafta boyunca uygulayarak, kirpik bakımınızı yapmış ve gürleşmelerini sağlamış olursunuz. Sık sık rimel kullanan bayanlar için güzel bir formül. Uygulama esnasında yağın göz içerisine kaçmamasına özen göstermelisiniz.

Kirpikleri Uzatmak Ve Gürleştirmek İçin, Kirpikleri Uzatmak İçin, Kirpikleri Ne Uzatır?, Kirpikleri Uzatmak Ve Gürleştirmek İçin, Kirpikleri Gürleştirmek Ve Uzatmak İçin, Kirpik Uzatmak İçin, Kirpik Uzatmak İçin Yağ, Kirpikleri Uzatan Bitkisel Karışımlar, Kirpikleri Uzatma Yöntemleri

2 yorum:

Zeynican dedi ki...

Güzel bir konu,piyasada 3-4 liraya satılan yağlar badem yağı değildir.Sanırım bademin kilosu şu an 28 lira ortalama.Ne kadar yağ çıkar nasıl o kadar ucuz olur düşünmeliyiz.Gözlerimiz önemlidir.Dikkat etmeliyiz.

sevda s. dedi ki...

Ben de badem yağı ve hint yağı kullanıyorum, kaşlarıma da sürüyorum. Kirpiklerimden değil ama kaşlarımdan daha iyi sonuç aldım, küsen kaşlarım az az da olsa yeniden çıkıyor :)

muhasebe programları - indir - ilan ver