29 Haziran 2011 Çarşamba

Hediye : Gön Şeker Kokulu Kırmızı Jel Babet


Yine güzel bir hediye etkinliğimiz var. Etkinlik katılımında sizi sıkacak, mecburiyetli kurallar yok. Katılım için nesetuana.com izleyicisi olmanız ya da Facebook takipçisi olmanız yeterli.

Aşağıdaki sorunun yanıtını tuananese@gmail.com  mail adresime gönderen 2., 10. , 25. , 32. , 45. ve 132. şanslı kişiler yukarıdaki jel şeker kokulu kırmızı gön babetin sahibi olacaklar ve kazanan kişinin belirlediği aynı soyadını taşıyan bir kişiye daha aynı ayakkabıdan hediye edilecektir.

(Aynı ip üzerinden gönderilen fazla mailler diskalifiye olacaktır.)

Sorumuz: Ayakkabı seçerken nerelere dikkat edersiniz?

Sorunun cevabını en güzel yorumlayan bir kişiye de jel babet benden :)

Cevaplarınızı 29 Haziran saat: 23.00'a kadar gönderebilirsiniz.
Sonuçlar bu yazının altında duyurulacak. Bol şanslar!

Sonuçlar;

Etkinliğe 667 kişi katılım yapmış, katılımın bu kadar çok olacağını tahmin etseydim daha çok hediye vermek isterdim, teşekkür ederim, bir daha ki sefere inşallah. :)

Güzel yorumlarınızı okumak bir kaç saatimi almış olsa da şikayetçi değilim. Yukarıda belirttiğim gibi, sorunun cevabını ileten 2., 10. , 25. , 32. , 45. ve 132.kişiler babetin sahibi olacak ve aynı soyadını taşıyan 1 kişiye de aynı babeti hediye edebileceklerdi. Mailime gelen yorumlara göre sırası ile sonuçlar şöyle;

2. yorum; Havva Taşçı
10. yorum;Nedime Şahin
25. yorum;Masal Öztürk
32. yorum;Zeynep Irmak Tunç
45. yorum;Barış Sönmez
132. yorum;Begüm Nazan Pileli

Yorumunu en çok beğendiğim bir kişiye de babeti ben hediye edecektim. O isim de ; Tamara leyla.

Kazananlar mail adreslerini kontrol etsinler lütfen. Gün içerisinde adres bilgilerini iletirlerse, hediyeleri bugün kargoya verilecektir. Tebrik ederim, güzel günlerde kullanın. :)Hediye : Gön Şeker Kokulu Kırmızı Jel Babet
muhasebe programları - indir - ilan ver