2 Mayıs 2011 Pazartesi

Vampir Kadın Maria Jose Cristerna

  maria

2011 Nisan ayında, pek çok haber sitesinde bu yüzü görmüştünüz. Dövme sanatçısı Maria Jose Cristerna önce sıradışı görüntüsü ile merak uyandırdı, sonra trajik hikâyesi ile ilgi çekti.

Meksikalı Maria'nın çocukluğu şiddet içerisinde geçmiş. Genç yaşta evlenmiş ve çocuk sahibi olmuş. Baba evinde gördüğü şiddet koca evinde de devam etmiş. miş miş miş..

Onun hakkında, miş'li olarak anlatılan bir çok konu var. Ama hepsini okusanızda anlayamacağımız br konu var. Bu halin sebebi nedir?

Kendisinin anlttığına göre; gördüğü şiddette sonra görüntüsünü değiştirmek istemiş. Ameliyat olarak Anestezi yapılmadan, derisinin altına titanyum boynuzlar yerleştirtmiş, diş implantıyla uzun vampir dişlere sahip olmuş, dövme tutkusunu bütün bedenine taşımış. Bununla da yetinmemiş ve boynunun arkasına da titanyum boynuz yaptırmaya karar vermiş. Ne diyelim; boynuzlardan sonra nasıl yastığa rahat uzanabilecek merak ediyorum. :)

Kısacası yaptıklarıyla bütün meksika halkının ilgisini çekmek istemiş, ama bütün dünyanın ilgisini çekmiş.

Bildiğiniz gibi Türkiye' de bir bayanın kendini bu şekle çevirmesi haliyle imkânsız bir durum.  Ama şiddet uygulayan eşlere duyurulur; Olur da Maria'nın yaptığı moda olursa şiddet gören bayanlar bu hale gelirse 'Falancanın eski karısı/eşi boynuzlanmış, dişleri büyümüş kulakları delinmiş kocaman olmuş.' derler ona göre hea. :P Tabii ohooo ben kime diyorum eşine el kaldıran adam bundan ne anlar.Tüh ona .. :p

Vampir Kadın Maria Jose Cristerna, Maria Jose Cristerna

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver