30 Mayıs 2011 Pazartesi

Bir Fikrin Mi Var? Ntv

                         

                           

                               

                             

                          

                               

Rekat sayar seccade, sera gazını parçalayıp yok eden makine, benzinsiz çalışan arabalar, ısıtmalı koltuk, ısıtmalı mont, Dokunarak Matematik, Engelliler için Kolay hayat .. her izlediğimde 'asıl yetenek bunlar' dedirten insanları görüyorum.


Ntv'de Pazar akşamlarını renklendiren 'Bir Fikrin mi var?' programından bahsediyorum. Program adına istinaden firinden çok katılanların hepsi gerçek birer yetenek. Demek ki asıl yetenek, insanlığa faydalı olabilecek, mevcut kazanımları daha değerli kılablecek üretimlermiş.

Celal Pir'in yalın anlatımı, Burcu Esmersoy'un (şu sıralar içimiz dışımız burcu esmersoy oldu ama seviliyor demek ki)  renkli konuşmaları ile canlandırdığı programın en dikkat çekici adı ise Ali Sabancı. Kamera kendisini gösterdiğinde saatlerce ekrana bıkmadan bakabilirim çünkü çok sevdiğim Merhum Sakıp Sabancı'yı görmüş gibi oluyorum. Jürinin ballı kaymağı da Ömer Kızıl :) Ömer Kızıl'ı tanımayanlar için; Uludağ içeceklerinin 4. nesil yöneticisi, şirin bir aile babası.

Diğer jüri üyeleri Vodafone

İzlemelisiniz.
Beğendim Paylaştım.

Bir Fikrin Mi Var? Ntv, Ali Sabancı, Ömer Kızıl, Celal Pir, Burcu Esmersoy, Last Drop, Rekat sayar seccade, sera gazını parçalayıp yok eden makine, benzinsiz çalışan arabalar, ısıtmalı koltuk, ısıtmalı mont, Dokunarak Matematik, Engelliler için Kolay hayat

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver